Modeli Dacia sa lagera iz 2017.

prethodna tema - sledeća tema

kiconix


Zoran

To je istina za Guma M. Oni uvijek imaju auta na lageru,  plati i vozi. Ja sam svog Sandera tako kupio kod njih.
Sam svoj gazda - vazda.

glavonja3

Citat: speedo poslato 18.03.2018. - 18:23
Poznato je i da Dacija nudi popust za keš 8% na istaknute cijene - barem je tako kod nas bilo sredinom prošle godine.

Moze li jos neka informacija o ovome? Kako je "poznato", pise li negdje?

Raja

Zovneš dilera i proveriš informaciju, mani se pisanija i rekla-kazala.  :ziveli:

Zoran

Ja sam za keš dobio popust još 350  KM od najniže cijene.
Platio sam auto 12 350 KM.
Sam svoj gazda - vazda.

speedo

Citat: glavonja3 poslato 19.03.2018. - 09:20
Moze li jos neka informacija o ovome? Kako je "poznato", pise li negdje?

Nije pisalo, nego se takava ponuda dobijala u salonu prilikom izrade konkretne konfiguracije automobila i odabira načina plaćanja. Za kredit, leasing, staro za novo i sl. aranžmane toga nije bilo, samo za keš. Ne znam da li je još aktuelno.

MitarMrgulic

Evo već se pojavljuju, modeli iz 2017. diesel, dobre motorizacije i Freedom paketom opreme, za nekih 13 700 eur, odnosno blizu cijeni osnovnog benzinca iz 2018 :)

https://www.olx.ba/artikal/28914452/dacia-duster-freedom-1-5-dci-110-ks/

Goran25

Prelep... sa takvom opremom i 4x4 pogonom...da li je moguće da košta ispod 14k eura

ivan-bgd

Što nije moguće kada je izašao novi model.Mora stari modeli da sa rasprodaju ,a kako nego da se cena obori.  :ne:

Goran25

Za te novce kod nas možeš pazariti 1.5dci 90 u ambiance paketu opreme, za 4x4 iz 2017 treba dodati 1.500 eura