Nova Dacia Duster II

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Upotrebljiv je to auto, ove zahrđane glavčine kvare sliku.
Sam svoj gazda - vazda.

bocca

I još par detalja. LPG fabrički ide samo u prvom paketu opreme i doplaćuje se 1000e!!! Kod Slovenaca ako se ne varam 500e. Verovatno se trude da ih ne prodaju posle epizode u sanderu i loganu. Doplata za TCE 125 je 2000e kao i za dci 90 koji ide samo u prvom paketu opreme. Ali zato doplata za dci 110 je 2700e!!! Pa onda, kod oba benzinca doplata za 4x4 je 2000e ali zato kod dizela je 1700e!!! I tako...

bugi

Pazi, tek se pojavio, sad je prilika da se klepa sa cenom, bice on 1000-2000 jeftiniji za godinu do dve dana

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Goky

Pojavio se cenovnik, interesantan mi je Prestige 1.6 SCe po ceni od 13.790E. Samo mi se ne sviđa u beloj boji koja se ne doplaćuje. Nadam se da ću za jedno 3 godine kad prodam Stepway ugrabiti neku dobru akciju (i po pitanju cene i po pitanju finansiranja) i pazariti Duster...
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

bugi

Zanimljivo je da vise nema base modela, sad prakticno krece od onog sto je nekad bio ambiance, tako da iako su vise cene, ima vise i opreme... Tako da mu dodje na isto

baki09

#111

Andrix

...samo otkaz brisaca bio, neobjasnjivo...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

szs

I reset brisača sa kontakt ključem. Novi Duster garant ima Windows  :Smiley:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Highlander

Kolega @baki09, hvala ti za ovaj link.
Meni je bilo zaista zanimljivo.
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Daniel

Zanimljivo bi bilo da su ga nakon svega oprali, videli da li je pretrpio neka ostecenja, u kakvom su gume stanju, plocice, diskovi....
Ovako jos jedna "atraktivno" dosadna reklama Alvirovica i RNS.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Goran25

Definitivno ima elemenata za jednu test vožnju, jako me interesuju nova sedišta i držanje u krivinama

Veterinar

Ma, nakon 1200 km je to sve kao novo.   12l / 100km je interesantan podatak...

kiconix

Veliko maltretiranje ali i velika potrosnja za dci. :ne:

DarioGTI

#119
Nadao sam se rezime-u stanja guma i kočnica nakon tih 24 sata iživljavanja  :whistling: :hihi1:. Ovo sa brisačima je nažalost neobjašnjivo. 12L prosječne potrošnje me ipak malo iznenadilo za dCi-a, iako - i sam sam vozio Track-day pa znam kako potrošnja može ići u nebo pod takvim uvjetima.


S druge strane - što su oni ovim testom zapravo htjeli dokazati?
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)