Lakiranje kočionih čeljusti i doboša

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Rek'o bih ti sad srpsku reč za negaciju...  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Dachaa

Evo malo sam radio neke slike u photoshop-u,nije nesto jer nisam neki ekspert oko toga ali bolje ne znam  :)

Evo kako bi odprilike crveno izgledalo.





Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Dejan 1,4mpi

Sivi auto, crni branici i sve ostalo ide tom linijom... nekako mi se ova crvena ne uklapa. Probaj, ako te ne mrzi, plavu boju, onu istu koja se nalazi na znakovima Dacia (na haubi i gepeku).


Dachaa

Ja volim plavu boju,ali nesto mi se ne svidja ni kad pomislim da farbam u plavo,mislim da cu na kraju da ofarbam u crvenu,ali nikako da odradim jer sam ovih dana zauzet oko skole,blizi se kraj.Ako uspem mozda ovog vikenda ideju sprovedem u delo,ako bude okacicu slike.  :ziveli:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Dachaa

Konacno sam nasao vremena da ofarbam klesta,nisam imao dovoljno farbe i za dobose a bila je subota pa su zatvorili radnju i nisam mogo da kupim tako da su sada klesta ofarbana a dobosi nisu  :banghead:.Trebalo bi sutra i njih da ofarbam pa cu da okacim slike,a evo za sada ovako izgleda. Odlucio sam se za crvenu boju nekom nece da se svidi,ali ukusi su razliciti  :dobro:



Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Keka

Crno ipak izgleda vrlo elegantno i nenametljivo. Provereno danas uzivo.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

#21
Dachaa, ako bih ikad farbao bila bi to crvena boja (agresivna i dinamična). Ferari nije lud...on sve farba u crveno.
Sam svoj gazda - vazda.


Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

Dacia ima Renoov motor a u F1 mislim da je Reno pobjeđivao Ferarija. Hobbista sigurno zna...
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

 :offtopic:

Samo sto nasi motori nisu iz F1, kocnice nisu keramicki Brembo i sl.

Dobra strana je sto se javljaju potencijalni kandidati za selotejp tuning.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Dachaa

Naravno da nasi motori nisu iz F1,da kocnice nisu keramicki  Brembo i slicno,ali jednostavno mi se svidja crvena boja da mi se svidjala ljubicasta je bih ofarbao,nije mi bitno ako uz Logana ne ide crvena,ali mi se svidelo i to je to.  :to:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(


Aleks

Auto je tvoj i imaš pravo da radiš na njemu šta ti je volja.