Središnji naslon za ruku

prethodna tema - sledeća tema

Svarog

U međuvremenu sam našao račun - 18. januara 2010. godine plaćen 6.492 dinara u Kompresoru, dakle originalni naslon. Na taj dan je srednji kurs evra bio oko 98 dinara, što znači da je naslon plaćen oko 67 €.

Aleks







Ovaj naslon sam kupio pre 2 meseca na buvljaku za 1700 dinara. Naravno da je "kinez" ali je super za te pare. Nesto je uzi nego drugi ali zato moze da se podigne skroz izmedju sedista, mada ne meta rucnoj kocnici ni kada je spusten. Vrlo je cvrst i ne proizvodi nikakve neprijatne zvukove kada se osloni ruka. Ima i solidan pretinac u koji mogu stati korisne stvari. Jedino mi se ne svidja sto je sa strane ova kicerica imitacija prohroma ali cu to prelepiti crnom ili sivom folijom. Uz njega dolaze i nosaci sa toliko rupa da je nemoguce ne naci odgovarajuci polozaj, a i vrlo lako se montira.

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Aleks

Ne, na buvljaku u Jagodini, mada mislim da sve te stvari koje se prodaju po Srbiji donose iz Bubanj potoka! Kod istih likova sam i pretprosle godine kupio prohromski zavrsetak auspuha super kvaliteta (okacio sam slike). Ajd' laku noc, kasnim na pos'o!

MajorSoul

eeee a ja puko 120eur za nosac koji je samo solidan..  :doh:
:wind:
..need more buttons..

scepo

I meni zao sto dadoh 100 eura za naslon , sav skripi , mnogo losa plastika . Zna li neko moze li gornji  dio sto se produzuje po potrebi nekako da se skine , posto je meni sivi naslon . Presvukao bih ga u crnu kozu i obsio bijelim koncem  :ces:.

sibelius

narode.poslednja infonaslon za ruke se krece od 85e u ac markovic do 94 u kompresoru i hit-u
svuda se nude,kao sto je vec napisano.ARMSTER nasloni. povoljnije cete naci u GANG LAND-u  u juznom bulervaru .tamo je oko 7300
jedina razlika je u tome sto reno isporucuje taj isti naslon ali sa metalnim ojacanje koje se montira iza rucne(kao sto je vec negde pomenuto) dok kod ovih u juznom bulevaru tog metalnog dela nema i uveravaju me da nikad nisu culi za tako nesto. kazu da njima proizvodjac isporucuje samo takvo pakovanje sto dovodi do zakljucka da su ovi u daciji skontali da im se plastia ljulja(kao sto je vec pomenuto) pa su dodali ojacanje.e sad pitanje je samo da li je moguce da razlika u metalnom ojacanju vredi 20 evra

MajorSoul

Ja da sam znao da je ovakav naslon, uzeo bih ga na buvljaku i ustedeo jedno 60 eur al sta da se radi  :agr:
:wind:
..need more buttons..

Sale

...au bre ljudi taman sam mislio da odem do AK Vozdovac gde sam kupio auto da mi ugrade i naslon za ruku,a vi kukate kako skripi i da ste bacili pare.
Zar je toliko los?

nik

Koliko cenim po komentarima, a i onog što onomad videh u prodavnici Hitauta, nikako ne vredi toliko.

rookie

Taj naslon je jedina stvar na kolima koja je dosta skupa a nije pratećeg kvalliteta. Da sam dao 30 eur za to rekao bih da je super.
Ovako je moj savjet ili nađeš neki jeftin neđe i drndaš ga pa zamijeniš kad se slomi/dosadi ili dobro platiš neki stvarno fancy.

Sale

znaci u lov na naslon za ruku  :badmood:
onomad sam na Bubanj potoku video isti kao sto je Aleks ugradio i jedino sto mogu da kazem jeste da je pukao dok sam ga otvarao da pogledam koliko ima mesta unutra...sto znaci da ipak valja potraziti neki "fensi"
tj. neki kvalitetniji...jeste da ce vise kostati ali ako moram da dam 100e dacu i 150e ali da valja. Pitanje je samo gde ga naci kad kod nas prodaju sve isti "kvalitet"  :hihi1:

Aleks

Sale, pa gde se bas uhvati za takav! Verujmi da se moj dobro drzi, mada stoji da "koliko para-toliko muzike"!

MajorSoul

Sale veruj mi da ne vredi, ja sam za moj dao oko 120 eur u Hitu i uopste mi se ne svidja, kvalitet 0.
Da sam znao kupio bih na drugom mestu, ali sta je tu je, mozda kad bude nekih visak para zamenim.
:wind:
..need more buttons..

sibelius

narode
morate biti spremni na sledece. pogledajte malo po netu,forumu....svaki oglas koji je dat za naslon je drugaciji. svi uvaljuju "tipske" naslone .
ocigledno je da pravog originala (mislim pri tom na reno ili daciju) NEMA.
reno tj dacia se opredelila za armster. pri tom, izgleda da su skontali da se centralna konzola oko rucne klati(a kako i ne bi kad se drzi na jednom srafu) pa su ubacili to metalno(celicno) ojacanje.
takodje je jako bitno da znate,nekoliko armster nastavaka pasuju za logana i o tome se mora voditi racuna.
ovo "original resenje" je sa malom osnovom tj adapterom(valjda zato i ima ojacanje>
ovi u Gang lAnd-u dobijaju drugu vrstu koja pokriva kompletno zadni deo plastike.
imaju i povoljnije naslone oko 3000 ali sa ogormnim nosacima
koga ne mrzi moze da se proseta da pogleda ali imajte u vidu ono sto sam vam na pocetku napisao
SVAKO UVALJUJE BUDZENO RESENJE,BOLI NJIH UVO ZA NAS
MI SAMO TREBA DA DAMO PARE :palica: :ranting: :badmood: