Cb stanica u kolima

prethodna tema - sledeća tema

mladen895

Da li neko ima cebejku u kolima? Ima nas desetak u gradu sa stanicama pa povremeno cavrljamo, a ponekad se ostvare veze sa drugim drzavama.Nije skup sport a dobro dodje u dokolici.
Kad se mora,sve  je tesko.

Vihor

  :aplause: Imao ja, president jackson, ali kad su dosla deca, batalio, pre neki dan sam poklonio jednu magnetnu za auto jednom kolegi cbejasu ovde u boru
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

mladen895

To uvek mozes ponovo da nabavis,danas je bilo propagacija pa sam se pricao sa drustvom preko grane.Jackson je odlicna stanica a imao sam kopiju Zodiac Tokio. Sad u kuci koristim Granta a u kolima Stabo koji je kopija Harisona i ima oko 800 kanala. Na Radista.info.oglasi ima interesantnih stvari.
Kad se mora,sve  je tesko.

Vihor

Kad su bile propagacije, ja sam terao sa Azerbejdzanom, Turskom Spanijom, Italijom,  uf, pa kad odsrafim, eho,pa malo hal, eeee, kad se samo setim!   :doh:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

mladen895

Ma da , kad upalis eho moze da se snimi i neki cd . Danas je radila severna Italija i juzna Nemacka. Malo sam dobacio do Nirnberga,Rijeke,Zagreba,Bihaca,Petrovca na Mlavu...
Kad se mora,sve  je tesko.