Dacia modeli u najavi

prethodna tema - sledeća tema

MitarMrgulic

Mislim da bi strategija Dacie, puno bolje isla, da se bazira na jeftiniji brand Renaulta, da bude ispod 10 000 eura, sa 70% svoje ponude, a ne da pokušava kopirati Škodu, sa nabijanjem opreme i cijena....ali to je samo moje mišljenje :):)

Zoran

Isto tako i ja mislim
Najradije bi kupio bazni model bez ičega
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Ne brinem ja za brend, znaju oni dobro šta im je činiti. Ovi novi klinci su dokazali da umeju veoma dobro i uspešno da vode posao, nama matorcima ostaje samo balkon (Muppet Show).
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

saša61beograd

Nemaju pojma novi klinci,digitalizovani.Uradiće ono što je neminovno:sahraniće automobilizam kakav postoji sto godina.Javni prevoz,okretanje pedala i virtuelna putovanja,to je ono što klince čeka.Mi matori smo se bar navozali,ne žalim se.
Nova generacija Dačija je blagi uvod u to.Svakako sasvim nešto drugačije od ideje prve generacije.Posebno ovde u Evropi.

Loganovac

Da se razumemo, ne prave oni automobile da bi nama bili po ćeifu nego da bi napravili pare stekholderima.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

saša61beograd


Kocijas


LeNgenda

Citat: saša61beograd poslato 18.10.2020. - 09:12
Javni prevoz,okretanje pedala i virtuelna putovanja,to je ono što klince čeka.

Baš tako, automobil ostaje potreban uskoj niši poslovnih korisnika kojima odgovara njegova niska prosečna brzina i autonomija baterija.

Generalno, automobil je prevaziđena i preskupa stvar pored razvijenog i brzog javnog prevoza.

Kako se metropole budu širile i potreba za ekstraurbanim saobraćajem bude potpuno podmirena vozom i avionom, tako će automobil kao tona i po gvožđa za 70-200 kila mesa da odumre potpuno.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Veterinar

Za sta jos ima mnogo vremena... Kupio sam SAT časopis, predstavljen Stepway (zato sam i kupio). Da, nece biti Sandera kod nas. Ne znam da li ce MCV biti opcija.

bocca

Kako su prvobitno najavljivali, MCV će biti ali sa zakašnjenjem od, možda i, godinu dana.

MitarMrgulic

Znači bit će MCV...Super!

Ja se već zabrinuo da su ga skroz ukinuli kako je skinut sa ponude sa web stranica.

Nadam se da će imati dobrih unaprijeđenja i rješenja :)

Veterinar


MitarMrgulic

Zanimljivo izgleda, malo kao da vuče linije zadnje kraja, od Clio / Megane karavana :)

Dadokg


kiconix

Sve je to lepo al gde je cena.