Dacia modeli u najavi

prethodna tema - sledeća tema

Aleksabgd


shole


Vladan P

Zajedno smo skupa !

Loganovac

Pazi molim te! Meni je ovo sve isto. Znači žena je redizajnirana kadgod se vrati od frizera?  :laugh1:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

szs

Počeli da primenjuju šemu Zastave 90tih
Yugo 1.1 GV a novi je Yugo 1.1 GB sa novim retrovizorima i sa novom cenom   :lol1:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

kiconix

Sto bi rekli, nije ovo redizajn nego facelift.

Kocijas

Znaci nista od trece generacije koja je toliko najavljivana za 2019/2020. Ovaj dizajn je mogao da prodje 2012 kad je izbacena druga generacija, danas tesko. Pogotovo ne u cenovnom rangu u koji je usla nasa dacia. Ne vazi vise ruzan je ali novo je novo pa cuti i vozi jer za isti novac ili + par stotina eura moze da se vozi nesto mnogo lepse i modernije.

dekiv68

Očito im prodaja ide dobro, zato malo menjaju, a cene dižu

Vladan P

Video

Sandero-






Sandero Stepway -

Zajedno smo skupa !

bocca

Ja mislim da nisam vizuelni tip. Ja mislim da ne pridodajem puno važnosti na izgled. Ali kad vidim ove "crno-bele" felne, kao na videu sa stepvejom, toliko su mi ružne da ne bih mogao da vozim takav auto. Stvar ukusa.

kiconix

Nisu crno bele, crno-metalik srebro.
Mnooogo dobro izgledaju.
Ima ih na Renoima.

LoganBoy

Samo da napomenem da novi 7 seater Renault Trriber ima rezervoar od 40 litara. Napravljen je na Capturovoj platformi. Udobnost će biti upitna a verujem da ga neće biti u Dačijinim salonima pa neće moći da se sedne u njega i da se pogleda bolje (kao što nema ni Lodgija). Ako ostane onaj slabašni benzinac bez Tce varijante, biće neupotrebljiv, a dizel će biti skup.

Na prvom videu koji je kolega postavio zapade mi za oko ova mala žena koja sedi i pokazuje kako ima mesta iznad glave. Ako kupujete novi automobil obavezno proverite prostranost putničkog dela a posebno prostor iznad glave. Radi olakšavanja karoserije skoro svi proizvođači su spustili plafone na novijim modelima. Oni kažu to je "sportska linija" a ja kažem da su upropastili udobnost svojih vozila radi olakšavanja karoserije zbog smanjenja potrošnje a zbog novih Euro direktiva. Nova Toyota Corolla Sedan je toliko spljoštena i skučena da je za mene neupotrbljiva. Hundai Elantra je nešto prostranija ali slabo. Novi Citroen C4 Spacetourer je takođe spuštenog plafona ali se ne primeti mnogo jer je prethodni model bio ogroman i veoma prostran. Mislim da je sadašnji Logan blago spljošten u odnosu na prethodni ali se ne primećuje jer je prethodni bio veoma prostran. Novi Captur je na slici očigledno spljošten i biće neudoban za ljude prosečne visine. Na slikama sam video novog Kadjara koji je spljošten u odnosu na stari. Mnogi sada gledaju jeftinije SUV modele zbog prostranosti. Bojim se da će novi Dačijini modeli za 2020 god. biti dodatno spuštenih plafona što se "na oko" neće primetiti ali kada sednete unutra sve će biti jasno. Problem je posebno naglašen na zadnjoj klupi što obavezno treba proveravati pre kupovine (sredina zadnje klupe).   

Sunđer Bob

Uglavnom se moram složiti sa ovom opservacijom. Iz ovih razloga se držim SUV segmenta. Vidim da se sprema novi Sandero. Dačijina vozila su skromna ali iskrena. Brine me samo motorizacija (podmotorizacija).

Kocijas


Veterinar