Duster 4x2

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Priznajem da sam ograničen kao mali balkon.
Nikako ne mogu da shvatim kome je namijenjen terenac koji ima pogon samo na jednoj osovini?
Sam svoj gazda - vazda.

astmario

Pa koliko vlasnika terenaca zapravo koristi svoj auto "na terenu"?
Dobar broj iz grada/autoputa ne mrda, a terence uzimaju jer bolje trpe rupe, lakse se penju po ivicnjacima, lakse se guraju u saobracaju jer se svi sklanjaju od veceg vozila, ili cisto zarad prestiza i gledanja na ostale ucesnike saobacaja sa visine, a takvima pogon na sva 4 ne znaci ama bas nista.

Loganovac

Dobra tema. Baš me zanima šta im znači ono 4x2? Ako sam dobro shvatio, i na Fići je moglo da piše 4x2 (ima 4 točka od kojih pogon na 2)  :crazy: :Smiley:
Za sve ostalo postoji drugo ime, za mehanički ili električni, potpuni ili delimični zatvarač diferencijala, uređaj protiv proklizavanja itd.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Damir Oravec

Mozda da se napravi razlika, jer postoji 4x4. Kako bi znali na sta se misli? :)

hobbista

Učimo tablicu množenja?






:laugh:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

VaskezNS

Citat: astmario poslato 12.12.2016. - 11:13
...lakse se guraju u saobracaju jer se svi sklanjaju od veceg vozila...

Ko se sklanja ?  :gun:

p.s. ipak priznajem da autobusu i kamionu uvek gledam da napravim mesta i obavezno uz jedan  :hat:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Goran25

Vozilo ne koristim za teren, tako da je varijanta 4x4 otpisana u startu.
Iskreno čim sam video Dustera nije bilo dileme oko vozila, posebno nakon probne vožnje.
Veličina gepeka na prvom mestu, obzirom da imam dvoje dece.Idealan za ivičnjake, pregledan. Rupe na putu ne oseća. Ne bih rekao da gledam ostale učesnike u saobraćaju sa visine, nije baš tolika razlika.
Preporuka iz servisa po pitanju održavanja, potrošnje. Duster je pravi spartanac, bez preterane elektronike i lampica.

dragstar

Da , ja često kažem, jednom SUV, uvijek SUV, čisto zbog pozicije sjedenja, a pogon 4x4 mi ne treba.
Dakle, kod mene je prethodni auto bio Yeti 4x2, sada čekam da mi stigne Duster 4x2 :dobro: