Уградња задњих електроподизача

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd

Решио сам, а на крају и набавио код Мартина (Влада донео) два задња електро подизача да уградим у свог степвеја.Добио сам и конекторе и прекидаче ,још је остало да Влада пошаље или ако га пут нанесе ,донесе маску око ручне кочнице где се прекидачи уграђују.Рупе на тапацирунгу ћу да ,,запушим,, са два аутостикера са знаком дачије да не мењам тапацирунге.Ових дана ступам на сцену уградње.


miki-bgd

#1
Jedva cekamo utiske  :too: i slike  :foto:

Koliko je to kostalo, ako nije tajna?

ivan-bgd


DrJekyll

Bilo bi lepo kada bi sve to lepo dokumentovao slikama i ispratio ceo proces. Unapred se radujem tvom poduhvatu :aplause:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

ivan-bgd

Биће лепо..само да започнем :)  'ладно бре а гаража ми тесна.....

Aleks

Nije ti tesna garaža nego ne smeš to da radiš kod kuće jer će žena da te ispreskače što opet bacaš pare na "gluposti".  Priznaj...

ivan-bgd

Богами тесна....а да је глупост не би их ни уграђивали у фабрици него 'оће да уштеде на сиротињи....
П.С.Немој тако помислиће народ који нас не познаје да ми је жена бабарога ... она је фина и суптилна мож'  да убије на месту :)

Keka

Jeste  :offtopic: ali moram da primetim da se Martin jako obezobrazio sa cenama za polovne delove. Za nov auto iz fabrike, ta opcija sa carinom i PDV kosta 130 evra, odnosno 108 evra samo sa carinom. Posto je carina 20%, delovi i ugradnja u fabrici kostaju 90e.

Slicno ovome, za polovan EVAP je trazio 75 evra, a nov originalni u Renaultu je 8124 din.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ivan-bgd

#8
 :ne: ,Tу су прекидачи ,конектори који иду и вероватно коштају преко те цене а и уградња,која за онога ко то не уме кошта плус.Али све се лако провери а мене искрено није занимало да проверавам ,нађох,купих.

zac

 :to: Odlicno, svidja mi se....jedino mi cena malo....ali bi ih voleo na autu.. :too:

Ljota

Ivan-bgd, ako ugradjujes podizace zasto ne ugradis odgovarajuce  prekidace u vrata?  :ces:

kiconix

Odgovarajući ne idu u vrata.  :ne:
Ja sam više za fabričku varijantu.

Ljota

#12


Mislim nesto sto bi dobro i lepo leglo u vrata! Mislim da bi to bas bio pun pogodak, funkcionalnije od fabrickog resenja. Vise puta se desilo da prekidace na podu nagazi i aktivira neko sa zadnje klupe, pogotovo kada su klinci u pitanju!

Loganovac

Zato postoji prekidač za isključenje zadnjih podizača, odmah pored poluge ručne.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ivan-bgd

#14
Citat: Loganovac poslato 17.10.2015. - 01:15
Zato postoji prekidač za isključenje zadnjih podizača.
И то сам планирао ,али нисам знао да ли има или нема,тј претпоставио сам да има али нисам знао где стоји.Морам и то да ставим да се екипа на задњем седишту не игра са прозорима....