Prvi test nove male Dacie/Renault-a Kwid - od 4200e

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Mx

Jesu retrovizori potpuno neadekvatni dizajnu, u najmanju ruku.
Sto se tezine tice jeste izuzetno lagan, mada Reanult tvrdi da zadovoljava sve kres-test propise, videcemo koliko ce zvezdica dobiti.
Nema abs, cini mi se da ni servo nema, ustedeli su svuda na delovima, a i tezini.
Tek je izasao u proizvodnju, videcemo uskoro da li se za evropu nesto pravi, ili bar za nas.  :lol1:

Loganovac

Kako to misliš "za nas", pa mi prepisali sve evropske norme ko da su nam plate par evro'iljadarki... Nema ništa od homologacije ni kod nas ako ne zadovolji europske norme.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Mx

 :hihi: Jeste to istina za nove. Mada u realnosti i dalje imamo tonu starih krseva koji nekako prolaze tehnicke, i sigurno se losije ponasaju u sudarima od nekog novog laganog autica.
Zato bi i bilo zgodno da dobijemo nesto ovog tipa, jeftino i dobro, a novo, da mogu ljudi da zanove stara vozila.

Highlander

Citat: vujanovgoran poslato 25.09.2015. - 22:28
... ima dve vrste tockova 13 coli sa tri srafa i 14 coli sa cetiri srafa ...

da nastavim : 12 cola sa dva šrafa, 11 cola sa jednim štafom, 10 cola ? ... Čičak traka ?  :Smiley:
Meni je estetski sasvim OK, mada mislim da bi mu za ovdje izmislili neku Euro 18 3/4 normu i cijena bi pošla na solidnih 8.000 € za baznu verziju.
Mislim da je Mx u pravu - bolje i ovako nešto novo, nego "nešto provjereno dobro" staro tek 25 godina ...
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Mx


Loganovac

 :offtopic: Šta će čičak traka, 10 coli guma se navlači direktno na diskove!  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.