DACIA sajamska akcija

prethodna tema - sledeća tema

Munze

Pred sam početak 9. sajma automobila u Novom Sadu (od 27.10. do 1.11.2009.), uvoznik Dacia automobila (www.dacia.rs) je krenuo sa novom prodajnom akcijom, tokom koje domaćim kupcima nudi nekoliko modela ove rumunske marke po zanimljivim cenama.

Tako se uz Logan (model po ceni od 7.999 evra sa PDV-om), uz doplatu od samo 1 evra, dobija i klima, radio CD MP3 i svetla za maglu, uz Sandero (takođe model od 7.999 evra) se dobija klima, svetla za maglu i el. podizači prednjih stakala, a uz Logan MCV (model od 9.299 evra) klima uređaj, svetla za maglu, el. podizači prednjih stakala i daljinsko centralno zaključavanje.

Podebna ponuda se odnosi na dostavne modele Logan Pick Up i Logan Van, za koje važe sajamski popusti do 1.000 evra (bez PDV-a), a tu je i dodatnih 500 evra popusta uz Dacia finansiranje.

Za više informacija obratite se najbližem Dacia ovlašćenom prodavcu.

david

Sve je to isto samo drukcije upakovano u reklamno marketinskom triku a dnosi se na srednji paket Ambience 1.4 bez metalika i slicno ma...

VeDuS

Zvao sam da se raspitam za drugara kome se sad svidja sandero(kad je malo bolje razmislio i provozao se).
To je prakticno sve isto kao i ja stosam imao ponudu (i uzeo).Istoi paket opreme a 300 evreja manje?!?!
Pa caka je u tome sto je to sa obicnom a ne metalik farbom.
Kada sam ja uplacivao (11.avgust 2009) bilo je 8300 i to sa metalik farbom pa da cekas 2-3 meseca ili ako hoces moze dmah iz salona ali obicna boja za iste pare.Objasnjenje je bilo da DACIA poklanja metalik farbu a da su ovi automobili sa obicnom vec stigli i prosli carinske i poreske zajebancije.
Sve mi se cini da posto nisu uspeli da ubede ljude da za iste pare kupe "nemetalik" auto ....da su im i ostali i sad je kao fol akcija.Spustili cenu za tih trista evrova (taman za farbu).Kad sam ja to pitao u avgustu...ni da cuju za to!
Mada ako neko kupi i bude na forumu mozemo saznati(broj,oznake na pojasu,verzija brisaca...) kada su stvarno napravljeni i da li oni prazne magacine ili su stvarno "velikodusni"
Pozzz!

david

Bas tako sve je ostalo isto a cena je manja za tu obicnu boju jer imaju toga na lageru dosta, zvao sam i ja da proverim inace sve je to isto samo drukcije upakovano...

dovla

Obično na sajamskim akcijama dacia je davala popust max 100 ojra ili ti ugrade parking senzore i sl.
Smešni su.

Miodragz

Ne znam zasto ste nezadovoljni sajamskim popustom. Koliko sam ja razumeo oni za 1 evro doplate daju PLUS paket free sto dodje oko 850 evra. Uzimajuci u obzir i da ne daju metalik boju, popust od 500 evra je sasvim solidan.

NikolaNis

Stvar je u tome da već sada u salonima imaš popust na taj paket od 500 evra, pa ti dođe na isto. I trenutno daju gratis metalik boju, bar je tako u Nišu u salonu Rtanj do kraja meseca.
Ako sam pogrešio izvinjavam se unapred, to sam saznao pre 20-ak dana, možda sam neki detalj i zaboravio... :c:

david

Sve je isto razlike nema, licno sam pitao za sebe, Logan 1.6 Laureate sa LP u fullu i cena je ista da je manja 500e odmah bih otisao da pazarim nebih cekao  :whistling:

Miodragz

Prakticno jedina razlika je za kupce koji nece metalik boju. U svakom slucaju sacekacu jos za bolji popust Dacie ili nekog drugog proizvodjaca.

hemicar

Ljudi, da li ste videli da na sajtu dacia.rs pise crvenim slovima BRZA ISPORUKA.
To znaci jednu od sledec dve stvari:
ili velika rasprodaja ostataka
Ili pod brzom isporukom podrazumevaju 120 dana koliko su meni rekli da je rok kada sam porucivao :)

david

Mozda je vracen odrecen lager vozila sa zapad na istok ili je opala prodaja usled pada cena drugih vozila i to Preference 1.4 za Logana tko zna i ja sam se zacudio jer ja cekam isto ili su nagruvali taj model misleci da je ovo siromasnije trziste tko zna ovo je tako konfuzno  :hm:  :ha:  :ces:  :whistling:  :nocomment:

VeDuS

Svi ti automobili su bili i pre ali niko (pa ni ja) nije hteo da ih plati 8300 evrasina, isto kao one sa metalik farbom.
Letos nisu hteli ni da cuju da spuste cenu za tu razliku u farbi, ali.... posto su ljudi ipak hteli da cekaju automobile sa farbom kakvu zele za te novce izgleda da je ostalo prilican broj.Kako ih prodati?Pa razglasis veliku akciju koja to zapravo nije jer to i jeste njegova cena sa tom bojom i opremom i.... ko se upeca - upeca!
Toliko.Mislim da je tako jer sam slicnu igranku imao u avgustu sto sam vec opisao u ovoj temi ranije.
Znaci cela dilema je u sustini da : hoces da cekas ili odmah sa obicnom bojom.Ako nije tako da vidim nekog ko ce da sa takvim paketom i metalik farbom dobije odmah auto.
Pozdrav

david

Posto je prosao sajam mozda zavisno od situacije stvarno bude neki popust na sledecem sajmu ali videcemo pa tko nije uzeo kola neka malo saceka mozda se isplati ukoliko ima resen problem prevoza...

Veterinar

7699 evra, Sandero 1.4, klima, ABS, elektro paket, maglenke

8999 - Stepway 1.6 , klima, ABS, elektro paket, CD MP3

Naveo sam samo ono sto nije serijski, mada nisam siguran za ABS (da li je on sada i u Base modelima?). Garancija je produzena na 5 godina.

Dragan.vi

Čak i Base modeli imaju ABS i 1 airbag.