DACIA znak na vozilima

prethodna tema - sledeća tema

Munze

Mislio sam da je DACIA promovišući novi znak , stari poslala u penziju.
Međutim gledam ovih dana Logane Van i Pick-Up koji se isporučuju sa starim znakom. :ces:
Ima li neko informaciju o odluci DACIE a vezanu za obeležavanje vozila iz svog proizvodnog programa.
Izgleda da je stari znak rezervisan za vozila iz dostavnog programa.

dsit

Stednja, stednja SEKA udarila  :)
Ko zna, moguce da su im ostale zalihe starih znakova pa su resili da ih utope na klasu dostavnih vozila gde se realno izgled i sminka ne gledaju toliko...

VeDuS

Ako su vec hteli da ih "utope" mogli su ih pustiti i u prodaju.Ima dosta ljudi kojima su kojekakve bitange skinule isti. :ranting: :gun:

Keka

Ima ih u prodaji u ovl. servisima, ali ne zelis da znas posto su  :fiju:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


DarioGTI

ako i ukradu znak koji kosta jako punoooo, bolje uzeti neku sportsku varijantu resetke grila  :ziveli:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Deda

znam ja posto su...
A prica ide ovako:
Odem u BG na Staro sajmiste na servis, oni mi kazu da nema potrebe i da sam poranio, ladno udjem u prodavnicu sa delovima i onako dziberski se naslonim na onaj pult.
Jel imate prednji znak za Logana?
Imamo
Dajte mi jedan.
Izvolite
Koliko sam duzan
lskjfh;kSFH;u e;griTEH; H:v
Izvadim pare , platim i pojedam se ziv.
Pa se*aku jedan neotesani, pitaj prvo koliko kosta a ne da se kurcis kad ne umes da letis. I sad mi krivo kad pisem i razmisljam o tome.

A znak sam postavio posle tacno dve godine, zalepljen lepilom za staklo iako mi rekli da ce neko da mi iscupa celu masku.
Maska je vezana za branik , iz jednog dela je i kosta preko 200 evra. FACK
Cini mi se da se sada manje kradu ti znakovi?? Ili tripujem?

A ovaj novi mi izgleda kao otvarac za pivske i druge flase,lol...

Keka

A koliko je
Citatlskjfh;kSFH;u e;griTEH; H:v
u dinarima?  :ces:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Deda

1950
ali sam cuo da je poskupeo kao i piksle na 30 e
Mogu da zovnem neku radnju pa da pitam sada koliko je, ali tada 2 soma za mene jedng (soma) bejase mnogo   :cekicem:

dsit

Sunce ti koja deracina. Cale je bio u rumuniji i kupio u prodavnici znak za 2 (dva) eura.
Jes da nije aluminijumski kao ovaj baricki ali sasvim pristojno izgleda...




krle

Citat: Munze poslato 21.10.2009. - 12:57
Mislio sam da je DACIA promovišući novi znak ...

U neku ruku to je i zbog rezervnih delova za Ph1. Recimo kod MCV Ph2 samo Laureate ima novi  enterijer. Niži nivoi opreme MCV imaju  enterijer sa Ph1.

Keka

CitatSunce ti koja deracina. Cale je bio u rumuniji i kupio u prodavnici znak za 2 (dva) eura.

Hajde da dovlacimo znacke iz Rumunije i dilujemo po pijacama i po forumu, da bi one nenormalne derikoze spustile cene i dozvale se pameti.

:offtopic: a mozda i nije:
Kad sam bio u servisu Sekulic (davno davno) radili su neku Lagunu, cuknutu straga, i slucajno sam video fakturu-natpis "laguna" kostao skromnih 5000 din  :bonk:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dsit

Kad smo vec u offu, negde sam citao spisak opreme za astru klasik i jedna od stavki je bila "znacka sa nazivom modela na poklopcu prtljaznika"  :banghead:

Veterinar

Sto se znakova tice - uzas. Boban iz servisa u PA ima Renoov znak na loganu i u prvi mah to izgleda O.K. Ne bih menjao ovaj svoj, nisu ga jos cackali, a ako budu, smislicu neku improvizaciju dok ne ukinu vize, pa cu u Rumuniji da pazarim svasta.  :crazy:

dsit

I presvlake je mi je cale tada doneo. Identicne kao one koje su prodavali po servisima, (sa izvezenim "logan") takodje po 3 puta manjoj ceni...
Ne mogu da se setim sad koliko su kostale samo znam da kad je cale cuo koliko su jeftinije od ovih koje su nam ovde nudili gde smo uzeli auto,odmah je pazario.

hemicar

Ne znam za Vas,

aj ja bi to istom merom: Sacekas mrak, pa kod komsije na parking...