preklapanje retrovizora na loganu paket - Lauerate

prethodna tema - sledeća tema

sasa petrovic

Interesuje me da li na loganu- paket lauerate, postoji mogucnost preklapanja spoljnih retrovizora. Inace paket Lauerete podrazumeva elektronsko podesavanje istih. ( valjda )?

DarioGTI

da, laureate paket ima elektronsko podesavanja retrovizora iz kabine.

mogu se preklopit, ali izvana, potrebna je malo veca sila za to.... iako ne vidim nekog velikog efekta u preklapanju.....
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

sasa petrovic

Hvala, bitno mi je zbog sirine garaze, posto je siroka 220 cm!

VeDuS

Citat: sasa petrovic poslato 12.10.2009. - 20:46
Hvala, bitno mi je zbog sirine garaze, posto je siroka 220 cm!

I da ih skroz skines :hihi1: veoma ces tesko izlaziti iz auta u garazi sirine 220 cm.
Jedino kroz gepek  :lau: :lau:

Keka

Pobogu!
Covek je pravi ljubitelj Dacie, on nece da izlazi, nego ce da spava u kolima   :zzz:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


sasa petrovic

Sreca da nas ima majstora koji to mozemo!!!

david

Isti problem ceka i mene ali je haustor 265cm tako da cu preklopiti vozacev retrovizor jer svi tuda prolazimo i ulazimo u kucu, ali kod tebe je definitivno problem kako izaci iz kola...

Loganovac

Biće guljenja vrata... blagovremeno obloži zid nečim mekanim, ili bar zaštiti rubove vrata onim gumenim odbojnicima. Zaista, kako ti je garaža 2200mm a Logan je sa sklopljenim retrovizorima širok 1735mm, ispada da čak i ako uspeš da ga uteraš 3 prsta do desnog zida (50mm) ostaje ti svega 415mm (dva pedlja) da otvoriš vrata i izvučeš se napolje. Boga mi, voleo bih da to vidim!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

david

Vrata obavezno zastititi ali nikako nemogu da stvorim sliku kako izaci iz kola jer ja planiram da ga uteram 5-10cm od zida i ostaje mi npr 60cm ako preklopim moj retrovizor i sve mislim kako cu izlaziti na kant, a vec stalno razmislam kad se ulazi u kucu da nece biti cesanja od kola  :hm:

brankovs

E da vidite igranku kod mene,garaža je široka 415 cm,ali vrata 210 cm :doh:,e koja je to zajebancija,imam po 3 cenata sa strane :bullshit:,uđeš lako a da izađeš  :ne:.

david

Svaka cast  :respect:  :hall:  i kod mene je tu uze ali ne toliko a kako ce Sasa Petrovic da izadje kad je i mene uhvatila muka sto nisu uza kola pa posle jos moram mehanicki da savijam retrovizor da netko u prolazu njega ne odvali ili osteti a kod komsije pre neki dan u sred noci problem, ustao jer je cuo kerove a oni vijaju pacova u garazi koji se zavukao pod haubu pa jedan sa jedne a drugi sa druge strane i grebu branike, kad se nije slogirao i sada drzi kola u drugoj garazi koja imaju vrata

mixim

Moja garaža je široka 240 cm i auto mi već dve godine stoji ISPRED garaže  :whistling:

VeDuS

E,jbga... kad hocemo komforan auto a garaze nam od Yugica i keca ostale. :banghead: :lau:

sasa petrovic

Da li neko ima podatak na kojoj visini je retrovizor kod novog Logana?

david

Ako mi verujes kad sam se odlucio za Logana isao sam po centru sa metrom i merio kola na parkingu, dobro izmeri kod nekog a svakako ga moras preklopiti i sto vise u spic da mozes da izadjes bar na kant i da nelupas vratima po zidu...