Kvalitet spoljnog retrovizora MCV / Prestige!

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Fenomenalan! Jutros na putu ka poslu parkiram se sa leve strane ulice da kupim doručak. Izlazim iz radnje i čujem da nešto puče - majmun sa nekim dostavnim vozilom tiap Caddy odvali svojim retrovizorom u moj desni i nastavi dalje kao da se ništa nije desilo! Priđem da pogledam, ispalo staklo i visi na žicama grejača, kućište neoštećeno, samo malo ogrebano na mestu kontakta, skinuće se garant poliranjem. U'vatim staklo i kvrcnem ga nazad na mesto - upade bez problema uz "kvrc". Uđem u kola, probam pozicioniranje retrovizora - sve radi! Imajući u vidu da je majmun vozio najmanje 40km/h ovo je prosto neverovatno!  :hall:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

mladja73

Ja sam svojevremeno imao direktno ceskanje u voznji sa jednom Skodom. Isto je staklo visilo na kablovima, vracanjem u leziste sve funkcije podesavanja joystickom su bile OK. Da napomenem da je mi je od udarca, napukao deflektor.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

drzarkod

Potvrdjujem. Na MCV kao na kamionu, mene bajsom raspalio neki klinac, naprslo staklo ostalo kao ništa da se nije desilo....jedino njega ruka bolela....zao mi klinca vise se uplasio moje reakcije.... :(

LeNgenda

Na Ibarskoj dvojica na skuteru puknu kormanom po mom levom retrovizoru i on se sav iskerebeci unapred i na gore.

Pogledam na parkingu, vidim da se izvukao iz nosaca.

Kao dislociran zglob, s obe ruke sam ga povukao ka sebi, on se nacentrirao u vodjice, zicana opruga legla u svoj zljeb, polako ga vratih nazad i eto. Ni ogrebotine.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.