Milion kilometara Dačijom!!!

prethodna tema - sledeća tema

Boki

hvala lepo, pa pisem u cetvrtak cim dodjem.

miki-bgd


Highlander

Boki, podrška i iz Crne Gore !
Našao sam kiosk u Kotoru u koji dolazi Auto Bild izdanje za Srbiju.  :lux: :too: :respect:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

trajce

Radujemo se i mi i cekamo  :lux: :lux: :lux:

Boki


Loganovac

Sitno, još nekoliko nedelja...  :whistling: 


:to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Boki

pozdrav drustvo!

kao sto je i bio dogovor danas smo isli u Auto Stanic u Vrnjacku banju na detaljan pregled vozila i pravljenje price za Auto Bild.
na zalost vecine vas ne mogu sa vama podeliti ni jednu sliku, a ni nesto od teksta dok ne izadje u casopisu (najverovatnije autorska prava).
ali vam mogu reci koje nedostatke, prilikom pregleda, su utvrdili na vozilu

- brava paljenja
- kljuc paljenja
- komplet cevi klime (sumnja se u ispravnost istih na vozilu zbog toga sto su otkacene)
- kompresor klime (kada je zamenjen lezaj na njemu cevke nisu vracene)
- viljuska desna
- desna glavcina
- lezaj tocka desni
- katalizator (ko zna kad je skinut)
- hladnjak klime
- peti kocioni cilindar sa polugom
- prednji branik
- leva maglenka
- desna maglenka
- levo podkrilo
- desno podkrilo
- plastika pod branikom leva
- plastika pod branikom desna
- zastita motora (sus pleh)
- bocni nosac motora
- zastitni lim izduvne grane
- znaci na zadnjoj strani vozila (polomljeni prilikom lepljenja za taksi)
- sajle rucne kocnice (pukla pre 2 dana)
- prekidac podizaca stakla levi i desni (ne rade lampice)
- prekidac zakljucavanja vrata (ne radi lampica)

ostalo je da ovaj spisak posalju RNS-u i da mi jave kada i sta ce se na vozilu zameniti.
to su stvari koje su oni utvrdili, ako vas zanima jos nesto sto sam propustio slobodno pitajte.
da umalo da zaboravim prica u Auto Bild-u nece biti u prvom sledecem broju zato sto je casopis u zavrsnoj fazi.

Dejan11

pa relano ako zamene sve to,resetuješ km i u oglase .. baba vozila vikendom do pijace :)
Šalim se naravno... valjda će imati toliko sluha da zamene sve to besplatno a onda si miran još milion :)

ppejic

Boki, da li si mozda pravio okvirnu racunicu koliko si novaca ulozio u odrzavanje automobila tokom eksploatacije?

saša61beograd

Pošto je u drugim temema u toku diskusija kada menjati zupčasti kaiš,mene jako zanima koliko je često menjan na ovom maratoncu!

Boki

heheee, ali ovaj auto nije i nece biti na prodaju, jer realno jos dugo ima u ovakvom stanju da ide u taksi-u, a kasnije i nema svrhe prdavati ga.
ppejic nisam jer auto je kod mene od 626735 iako ima svesku odrzavanja ne zelim da se upustam u taj racun... :)
sasa na njemu je kais menjan na svakih 60000 sem jednom kad je bio gotov da zavrsi na otpadu (zaboravljen da se zameni kada je sredjen) tad je pregurao 140000, ali uz dosta srece nije pukao i skrsio motor... moja preporuka je na 60000 menjanje.

saša61beograd


Boki

i na skoro milion moze i preko ogranicenja na auto-putu... ;)

Zoran

Nekako mi je ovo malo obrtaja za 140 km/h?
Sam svoj gazda - vazda.

hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D