Milion kilometara Dačijom!!!

prethodna tema - sledeća tema

Boki

#120
sve u svemu i ja mislim da i nije toliko lose sve to ispalo, imao sam svesku odrzavanja vozila i mislio da ce izvuci jos po nesto iz toga, ali bilo bi potrebno bar jos 4 strane za sve to... tako da je i ovo zadovoljavajuce!
iskreno ostaje razocarenje (bar jos uvek) sto me niko jos uvek nije kontaktirao ni iz Reno-a ni iz AC Stanic, kao sto su prvobitno rekli, u vezi zamene delova tj. nedostataka...

pohvalio bih kolegu Davida sa foruma, danas je prolazio kroz Kraljevo i prepoznao me na stajalistu stao da popricamo i da se licno upoznamo! Veliki pozdrav za njega.

Aleks

 Boki, ja malo komentarisah status ac Stanic na FB.

trajce

Procitao sa slika  :ziveli: i nek kaze ko sta hoce, al mi smo izabrali dobre automobile  :dance:

dejanz

Boki jel su prekidači podizača stakla i zadnjeg grejača neispravni ili im je samo sijalica pregorela?

Boki

aleks video komentar.
dejanz svi prekidaci su ispravni, ali sijalice u njima nisu.

Loganovac

 :doh:

Pa stvarno bre, za tri sijaličice od ukupno 200 dinara 'teli bi da menjaju prekidače za 13.5 hiljada!  :palica:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Boki

loganovac, sve 4 su u pitanju, ali u svakom slucaju kostaju ukupno 80 ili 100 dinara. nisam siguran da li su 20 ili 25 dinara po komadu.

Aleks

Ni kod Francuza ne menjaju te sijalice vec kompletne prekidace. Sijalice nemaju cak ni u ponudi da se kupe pa da se zamene u sopstvenoj reziji.

Boki

aleks mozda nema kod njih ali uspevao sam da nadjem pre 2 godine kada sam ih menjao, kod majstora za radio kasetofone... ;)

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Boki

Keka, odlicna tema, to sam i uradio poslednji put.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Boki

nisam uspeo da slikam okruglo bio sam u voznji. :-)

juce sam pozvao EC-Stanic da vidim hoce li biti bar nesto od onoga sto su obecali (bar da znam na cemu sam da li da cekam ili da srdjujem sam) odgovor koji sam dobio je pa trebalo bi nismo ni mi jos uvek sigurni...

Dejan11

sramota...uradili sebi reklamu a  ti sad sređuj sam...lepo ti ako se ne jave uskoro,mail šalji,naduvaj ih i zovi novinare...i naravno budi uporan i smaraj ih svaki dan,inače mrka kapa...

Boki

tako ce i da bude 99% jer od njih izgleda nema vajde, no videcemo...