Dacia proizvela 250.000-ti Logan MCV

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

Jedan od sledecih 250.000 ce biti moj.  :wink:

Loganovac

Šta je, Billy, omalila torba, a?  :Smiley: :Smiley: :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

Veterinaru  bi fabrika trebala da pokloni MCV.

Veterinar

Posto su sve obimnija okupljanja fanova u najavi, trebace mi dosta opreme za druzenje, a Loganovac je spominjao i jagnjeci cerek u nekoj prilici...
Ako neko iz Dacijine uprave prevodi i analizira ove stranice, molio bih da se razmotri ideja navedena u prethodnoj poruci.  :lux:

VeDuS

Citat: veterinar poslato 21.09.2009. - 08:05
Ako neko iz Dacijine uprave prevodi i analizira ove stranice, molio bih da se razmotri ideja navedena u prethodnoj poruci.  :lux:
Bas razmatraju i to da ga urade sa sve posvetom i nosacem za jagnjeci cerek i kotlic. :Smiley: :Smiley: :Smiley:

Veterinar

 :whistling:  Tako je moj tata negde pre par godina negde objavio da ima 60 godina star sigal motor u extra stanju... Neko je to analizirao i nedugo zatim su ga iz Engleske pozvali sa zeljom da mu ustupe novi motor, a da im on preda nas kao muzejski eksponat. Taj matori je i dalje nas, ima 1 KS, pali se na "majmunce", trosi 7% mesavinu, dimi, smrdi, bucan je, a na njemu (ceo je od aluminijuma) je ugravirano "The best outboard engine on the world". Ove godine me klinac od 9 godina na plazi pitao da li mi se ljudi cesto smeju kad vide sta  vozim.  :40:   Rado cu predati svoj dci kao eksponat sa svim stvarima u prtljazniku, ako u zamenu dobijem dci MCV.