Dacia Sandero - Dodatna oprema

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

Ja sam negde nasao bas za logana, mislim da je cena bila oko 3500.

david

Posto mene ceka ista dilema oko patosnica a kako se pise o svemu ja cu o njima, znam da su u Hit autu oko 4000 kod mene je proizvodjac patosnica Una Zorcic koje vidjate po pumpama i mislim da je najskuplji model 1800 i da ima dobar izbor pa ako je netko uzeo verovatno zna koji model najbolje odgovara za Logana ili Sandera moze da podeli sa ostalima a ja cu pogledati kod njega direktno u prodaji sta ima i koji odgovaraju ali mislim da svi imaju mogucnost ukrajanja ili vec slicno, pozdrav svima...

Deki

#17
Po jučerašnjim informacijama iz Reno Nisana Srbija, cene koje sam naveo na početku teme još uvek važe ali jedva čekam da vidim šta će i ostali da saznaju kako bi mogli da napravimo poredjenje i vidimo gde je najpovoljnija kupovina.
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

david

Sad sam zvao Unu da vidim za patosnice i model koji se meni svidja je pod brojem 3 i one su 1400din a ispod je sajt pa moze da se pogleda...
http://www.una-zorcic.co.rs/serbian/main.htm

Svarog

Ja sam svojevremeno u Rodiću uzeo patosnice nalik na te Una o kojima ti pričaš, ali se ne sećam ko je tačno bio proizvođač. Sudeći po slici i po onome što sam video na beogradskom buvljaku, rekao bih da je to isti materijal – neka veoma fina i mekana guma koja dobro naleže. Ali prevario sam se s tim patosnicama jer se ova moja bukvalno raspala za par meseci. Ja sam u Autosportu našao veoma fine univerzalne patosnice, tvrde i s visokim rubovima, što je dobro za zimu kad se na cipelama u auto unosi sve i svašta. A i dobre su za održavanje. Cena im je 1900 din i trebalo bi ovih dana da odem da ih kupim, ako ih nisu rasprodali, mada se dvoumim da uzmem tekstilne gumirane patosnice.

Dragan.vi

Muku mucim sa patosnicama.Kupio sam neke univerzalne jos pre par meseci u Idei i sve bi bilo u redu da ona koja ide ispod mojih nogu bezi stalno, pa moram u toku voznje sa nogama da je povlacim unazad da ne bi smetalo noznim komandama.Probao sam i da je busim, vezujem za sinu ispod sedista ali nije uspelo.Naravno ostale tri maltene stoje onako kako i treba.Da li neko zna da li postoje neke posebne koje nece bezati ispod vozacevih nogu i gde mogu da se kupe? Da li moze da se kupi samo jedna (leva), da ne bih ove ostale tri morao da bacim ako kupim nove?

Boqy

Orginalna patosnica ima cicak i otvore koji se kace na plasticne drzace za patosnicu, tako da nema pomeranja.
Ja sam ih platio 3500din, skroz gumenu varijantu.

Loganovac

Preko preče - naokolo bliže, na kraju odeš u Dacia prodajni salon i kupiš originalne. Možda su skuplje, ali su stvarno super. Već sam napisao, nije to toliko ni skupo s obzirom da se kupuje samo jednom...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vihor

Kupi skuplje, procices jeftinije!   :ces:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

jasho

Na OTC NBG, kupio sam patosnice za sandera, šivene po meri, 1800 din, pre toga sam imao neke univerzalne i isto problem bežanja patosnice ka nožnim komandama , jednom mi je tako zglavio gas :cekicem:, i nakon toga sam ih promenio , ove nemaju čičak nego se kače na one dve plastike(dugmad) na podu, prezadovoljan :aplause:

Keka

Ja nemam dugmad na podu  :bonk:  :banghead:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


madridista

aman ljudi idite u dark shop prekoputa stadiona vozdovac u zaplanskoj i nek vam ljudi urade po meri za 600 dinara bilo gumene bilo sinteticke kako se vec zovu, pa ja sam za dzip land rover tako uradio i napravili su vrhunski po meri, inace original bi me kostale 150 eura pa vi vidite

Loganovac

E ovo je informacija!   :aplause:
Jel rade od deblje gume sa povijenim krajevima? Meni treba takva guma za gepek, povelika je...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Deki

Jedna napomena u vezi gumenih patosnica "Plus" za Sandera o kojima sam već pisao.

Prednji par kod ovih "Plus", koje sam video i isprobao, nije sasvim dobro napravljen pošto uglovi do srednjeg tunela (kod ručne kočnice) ne leže kako treba, za razliku od standardnih gumenih patosnica. Sve ostalo je OK.

Ne znam da li je kod svih tako, možda je to samo kod ovih koje sam video, ali bi svakako preporučio svima koji se odluče da ih uzmu da pre kupovine ovo provere.

U Ponedeljak ću o ovome da razgovaram sa nadležnima iz Reno Nisana Srbija pa ću videti šta kažu.
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

david

#29
Zvao sam Spidera pa me zanima posto su mi poslali slike od patosnica tj kadica i kadice za gepek, da li vozaceva patosnica mora da ima rupe u patosnici a posto nemam kola da li je to OK ili gresim?