kvalitet limarije prosečan za klasu ili ... ?

prethodna tema - sledeća tema

krle

Mogu da potvrdim ovo o čemu Loganovac priča , jer sam imao priliku da ovo vidim na okupljanju u martu mesecu. Izgleda kao  ispoliran lim do čistog sjaja. 

Veterinar

Loganovac jedini ima auto od rostfraja.  :hall:

Keka

Nije to rostfraj  :cekicem:

To je aluminiminimum  :Smiley:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

#18
 :lazy: Prestige...


Samo vi zezajte...

P.S. Sad mi pade napamet - možda ovaj (skuplji) model ne prave od recikliranih starih šerpi...  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

Hm, ja nemam full opremu. Znaci, jeftiniji model. Mozda su cvrcci u vratima suvozaca neke ruckice serpi.  :offtopic:

Veterinar

To samo znaci da je moj lim otporan na visoke temperature. Tek sad sam shvatio neke stvari. Napisao sam ranije kako je pas izgrizao blatobran na mom Loggiju. Ko zna sta je u nekoj od serpica ranije bilo, pa ga je privukao miris. 
  Stvarno, lim je tanak, lako se deformise, metalik lak se mnogima ljustio (nisam imao taj problem), ali mislim da je zastita dobra. Videcemo za nekoliko stotina hiljada km...

Rikson

ono što znam da je moj Logan 2005. na zadnjim desnim vratima na ravnom delu isod lajsne dobio klobuk ispode metalik boje, nije udaren/farban. ono što sam video Logan 2006. klobuk ispod kedera prednjeg prozora. u servisu kažu popravljeno od juna 2006.