lodgy na taxi-ju

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd

Evo ugradih i prvi taximetar u lodgy-ja  :too:


P.S. Dotični gospodin, a inače moja stara mušterija je od moje strane pozvan da nam se pridruži na forumu.Ovo mu je druga dacia .Pre ove imao je logana, a  između reno taliju.

acalisse


jasho


ivan-bgd

Reče uzeo ga kod Žive.14600 čini mi se da je rekao cenu.

Supernatural

Auto za sve namene osim za jurcanje. Mnogo mi se dopada.

ivan-bgd

Ovaj model je sa 7 sedišta,međutim morao je dva da skine jer je zakon takav da, ne sme u taxi vozilu da ima više od 5 :bullshit:

Loganovac

#6
 :offtopic: Ovo prvi put čujem! Od koga li su to prepisali ako je u "Evropi" drugačije?  Pa u Italiji sam se X puta vozio taxi Multiplom koja je registrovana za 6 osoba...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ivan-bgd


kiconix

Mogu samo da potvrdim  :banghead: :banghead: :banghead:

ivan-bgd

Sve u svemu auto je solidan.Ali ipak me nervira opet ona ista plastika,tvrda i malo ne dovoljno obrađena.Što se preglednosti tiče ,pregledan je mada malo više liči na kombi nego na mini van.Linija je mogla da bude malo bolja.Ali sa druge strane neki ,,jači,, kvalitet bi morao i jače da se plati.Mada za taxi službu je dušu dao,kao i za veće porodice,duža putovanja..more..brdo stvari...oduševio me bluetooth na radiju koji na ekranu čak ima i napunjenost baterije mobilnog telefona  i jačinu signala na mobilnom,uparuje se automatski čim se da kontakt,nema traženja i ukucavanja šifre.Muzika gruva ko besna.Inače muzika je DAEWOO i nema euro konektore.Ima i konektor za dodatni displej kao na renoima i opelima.Kada se skinu sedišta mora da se kupi zavesica koja pokriva gepek.Naručio čovek kod Žive .Kaže nije ni pitao koliko košta jer šta će kad mu treba,a kad ima 7 sedišta zavesica ne treba, a i nema je uz vozilo.

LeNgenda

Licno sam se uverio uvidom u (staru) saobracajnu da se Multipla registruje kao 5+1 i nije mi jasno sto se na tu foru Lodgy ne bi mogao registrovati kao 5+2, ali je sve moguce kod nas, znam...
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.