Dacia piknik & Lodgy prezentacija - 29.09.2012

prethodna tema - sledeća tema

DarioGTI

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Raja

Ziki_the, k'o je lapio antenu?   :ces: :whistling: (Na fotki sa potpisima.)

ziki_the

Nisam ja najke mi   :c: :c:  :Smiley: :Smiley: , verovatno neki cika nama u korist da bude vise mesta, za potpise..

ppejic


mladja73

Da Pejo jesu... ali nesto ne vidim da su im se clanovi raspisali o tome na http://daciaklub.rs/forums/  :lau:
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

jasho

#95


:Smiley:  :to:

Damir Oravec

Nisam znao da se takmicimo i da mozemo da se takmicimo sa RNS oko organizovanja skupova. Nesto mi se cini da ne mozemo da ponudimo bonove za benzin, kao i klopu i pice za dz svim ucesnicima nasih okupljanja.  Ne treba mesati niti porediti zvanicna i nasa okupljanja. Nasa imaju svoju draz i energiju, njihova imaju poklone, test voznje i sl. Nego, na stranu sve to, bilo je lepo. Luka je 10 minuta bio na parkingu i pokazivao Dacie uz usklike odusevljenja, a kada je provalio da postoje i zastave sa znakom Dacie, sreci nikad kraja.  Uspeo je da i da odspava i da ljudima objasni da je Lodgy ono pravo i da gledaju u njega:

jasho

#97
Ma Doravec ne takmičimo se sa RNS u bilo čime, (a da bi smo mogli to je sigurno, za početak u članstvu :to:)
Oni kad organizuju to je ,,bizines'' (ovo čitati sa izrazitim italijanskim naglaskom :baeh:) zovemo vas da dođete, malo vas kao častimo i usput vam pokažemo naše nove proizvode, koje bi trebali sad da kupite jel'te... u prevodu čist marketing i ono što bi trebalo da se zove customer relations!!!

Međutim gde je kvaka 22, upravo u činjenici da ovaj forum osnovan pored ljubavi prema sopstvenim vozilima ali  i problemima koje pojedinci iznose ovde vezano za garanciju, održavanje i prijatnosti i neprijatnosti koje imaju a koje isti taj RNS poprilično ignoriše, zato neki moraju da pišu starijem bratu RNH ne bili kako tako došli do svojih prava koja imaju činom kupovine vozila ili same usluge koju servisi pružaju. Kad treba zamenski auto nema, nije predviđeno za vas, kad treba da oderu na servisu e to može...

I da ne zaboravim činjenicu da RNS poprilično ignoriše postojanje ovog foruma (dal da spominjem propao pokušaj osnivanja sličnog ,,zvaničnog'' foruma, gore od Malađe 73 navedenog , na koji ja gledam kao ovi vam nevaljaju i lažu, mi smo pravi), makar i ne bio zvanično organizovan kao klub, ali ga redovno prate u šta sam se i sam par puta uverio... Znači nisu toliko neiformisani...

Zato kad Mi organizujemo ,,piknik'' tamo ide iz zadovoljstva što mogu da se družim sa kolegama forumašima sa kojima svakodnevno delim utiske i proširujem znanja i to sve o svom trošku!!! :ziveli:

Damir Oravec

Jasho, ni nakon nekoliko citanja, ne vidim svrhu tvog posta. Ako si mislio da odgovoris meni, sve sto si napisao je pogresno adresirano. Moje dve recenice su upucene PPejicu, na konto " presisali su nas" :)

Tvoj post zasluzuje duboku analizu, pocev od toga da RNS ignorise ovaj forum, pa do garancije i zamenskih vozila, ali ovde, na ovom topicu, joj nije mesto.
:ziveli:

jasho

 :) Ma samo sam se nadovezao na par komentara, pre svega tvog
CitatNisam znao da se takmicimo i da mozemo da se takmicimo sa RNS oko organizovanja skupova. Nesto mi se cini da ne mozemo da ponudimo bonove za benzin, kao i klopu i pice za dz svim ucesnicima nasih okupljanja.  Ne treba mesati niti porediti zvanicna i nasa okupljanja. Nasa imaju svoju draz i energiju, njihova imaju poklone, test voznje i sl.
i Mlađinog
CitatDa Pejo jesu... ali nesto ne vidim da su im se clanovi raspisali o tome na http://daciaklub.rs/forums/
tj. Pejinog 
CitatPresisali su nas...
kojeg sam shvatio kao sarkazam...
Što se tiče ostalih mojih komentara u pravu si malo idu  :offtopic: ali da ne stoje stoje...

U svakom slučaju bez potrebe za bilo kakvom ljutnjom ili nesporazumom sve ok, meni je drago da ste se vi ekipa dobro proveli  :ziveli:

Zoran

Jesen stiže... Kada će naše jesenje okupljanje? Meni je ovaj forum dobar i drugi mi ne treba. Ovom prilikom pozdrav upravi foruma  :wave:.
Sam svoj gazda - vazda.

Vihor

Bilo je predivno, druzenje, hrana, organizacija.

Dacia je Dacia

lepo bese




Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

zac

Koji je ovo model Dacije na slici???  :D

ppejic

Citat: Zoran poslato 01.10.2012. - 19:11
Jesen stiže... Kada će naše jesenje okupljanje? Meni je ovaj forum dobar i drugi mi ne treba. Ovom prilikom pozdrav upravi foruma  :wave:.


Hvala na pozdravima... pozdravljam sve clanove foruma...

zac