Zatamnjivanje štopaljki na Loganu

prethodna tema - sledeća tema

Dachaa

Nemam neke slike dok sam radio nisam stigao da slikam,ali sve u svemu ništa nije komplikovano skinuo sam štopaljke lepo ih oprao očistio i ostavio da se osuše skorz.Sprej sam platio 540din - 125ml Jedva sam imao dovoljno.Ofrabao sam jedan sloj ostavio da se osuše 15ak min i posle još dva sloja.Možda će neko da kaže da su previše crne ali meni se tako svidelo.Inače vidi se sve lepo nije problem što su ovoliko crne.



:cool:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

nik


mrsp


staracstol



DarioGTI

Perfektno! Drago mi je da si sam radio!  :dobro: :jea:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Loganovac

Odlično izgleda!  :aplause:

Imam samo jedno pitanje -  šta je sa rikverc svetlom, da li uopšte ima funkciju uz ovoliko zatamnjenje? Mislim, jedno je što se ostale sijalice vide spolja, a drugo je što bi ova sijalica trebalo da osvetli prostor iza vozila...  :ces:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Dachaa

Rikverc svetlo se slabije vidi kao što kažeš ono treba da osvetli pozadi sada to slabije radi,ali ovih dana idem da pojurim diode da stavim i mislim da ce se videti dosta bolje.
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

nikola034


Keka

Moje zatamnjene stopaljke (radio profesionalac) su posle nekoliko godina pocele da se ljuste i sad odvratno izgledaju.

Cena popravljanja ovog cirkusa je 20 evra i 3-4 sata posla. Popravljanje podrazumeva smirglanje i poliranje, tj. vracanje u fabricko stanje, a ne ponovno zatamnjivanje.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Aleks


dovla

Citat: Keka poslato 21.08.2012. - 15:44
Cena popravljanja ovog cirkusa je 20 evra i 3-4 sata posla. Popravljanje podrazumeva smirglanje i poliranje, tj. vracanje u fabricko stanje, a ne ponovno zatamnjivanje.

A staklo stop svetla  L+D ~ 22 €
http://www.dacia-delovi.com/?signalizacija,68,2

Keka

A lepljenje i zezanje? Plus nije original, ne trebaju mi dva rikverc svetla i ni jedno svetlo za maglu.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!