Sta vam se dopada, a sta ne na vasoj Daciji?

prethodna tema - sledeća tema

saša61beograd

...ili postave istrument tablu tako da se vidi cela.Zapravo,ergonomija je dobra,problem je što kupci Dačije imaju prekratke ruke i preduge vratove.


asimic

 :c:
Ja sam naveo ono što bi bilo dobro da ima ali nije da mu uzimam za zlo što nema. Sve sitnice koje mene vozača ni ne kače. Da mi mnogo smeta kupio bih drugi auto. Kod predhodnog mi je sedište imalo malo predugačak sedišnji deo (krakati oni severnjaci napravili za svoje gabarite :) ). Ipak namestiš se i navikneš. Prodao sam Saab da me država ne dere i ne kajem se ni sekund što sam Duster kupio. Za ove pare i za ovu državu po pitanju puteva i dažbina bolje nema u toj veličini.

Ljota

Dužina sedećeg dela prednjih sedišta im je veliki propust! 5 do 10cm značajno bi doprinelo konforu i udobnosti u vožnji!

gromovnik

Držač za čašu nalazi se u istoj visini kao ručica menjača pa ako stavim plastičnu flašu od 0,5l udaram ručicom menjača u nju. Drugi proizvođači su to rešili tako što su ga postavili nešto niže od ručice i malo odmakli.

Loganovac

Da, imam isti problem. Vodu pijem iz flaša od 1.5 litra koje nikako ne mogu da stanu u pomenute držače, dok u većinu frižidera ulaze bez problema!  :laugh:

Do skoro nisam razmišljao o kupovini novog auta, međutim sad ste mi ubacili crva...  :hihi: :hihi: :hihi:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Logan1.4MPI

Citat: gromovnik poslato 17.07.2013. - 22:46
Držač za čašu nalazi se u istoj visini kao ručica menjača pa ako stavim plastičnu flašu od 0,5l udaram ručicom menjača u nju.

Ja je ponekad uhvatim umesto menjaca...  :njanja:

Stefy

Ja isto... pre neki dan sam ubacio flasu od 0,5l u rikverc umesto menjaca :Smiley:

Zee


saša61beograd

#624
Citat: Loganovac poslato 18.07.2013. - 09:33

Do skoro nisam razmišljao o kupovini novog auta, međutim sad ste mi ubacili crva...  :hihi: :hihi: :hihi:
Sve opisano u prethodnih nekoliko postova jesu sitnice koje ne kvare bitno starog,dobrog,pouzdanog i meni dragog Logana i zbog njih se ne kupuje nov auto.Ali je činjenica da ima ergonomskih brljotina koje čak i nisu neka ušteda fabrici već nedostatak dobre volje i malo više truda.Ili uvredljiva pretpostavka Renoa da Dačije kupuju dileje bez kriterijuma.A i na novom Loganu se neke greške ponavljaju - tasteri za prozore i ventilaciju su prenisko postavljeni,još niže nego pre!
I onda neko svrati u Suzukijev salon (kao naš član nedavno) i shvati da za 900 evra više dobija 20 ks više i japanski auto oko čije konstrukcije se neko izgleda mnogo više potrudio nego gospoda iz Reno/Dačije.

zac

Meni se na mojoj daciji ne svidja to sto vec ima 6. godina...   :place:









:laugh: :laugh: :laugh:

Black

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

nemanja46

Meni najvise smeta losa zvucna izolacija na logisi ,ali to se sredi muzikom  :too: Ostalo za mene koji imam 18 god sasvim dovoljno  :respect:

Loganovac

Dopada mi se to što sam preksinoć iz cuga prevezao kompletnu opremu za klupsku svirku (osim bubnjeva koje je dovezao bubnjar).
Dakle, prvo je u gepek stalo sve ovo:



Ostatak sa ove gomile uneo sam u kola, u prostor iza prednjih sedišta. Znači mogao sam još jednu osobu da povezem.



Em limuzina, em čudo jedno šta sve može da stane!  :woo-hoo:
Žao mi je što nisam stigao da slikam sve to u kolima, vreme nas je ubilo, kišurina padala ceo božji dan a mi teglimo opremu...

Kapa dole jedino Sport Billy-ju...  :hall:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar