Dacia Sandero karavan ili redizajn za Logan MCV ?

prethodna tema - sledeća tema

DarioGTI

#1
meni se cini da je to sandero karavan, iako ne kuzim zasto ce i sandero dobit takav "veliki"karavan, bolje da su izdali neku grandtour verziju sandera...

a mozda je neko uzeo blatobrane, branik, farove i haubu od sandera i montirao na mcv  :ne:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

krle

Citat: DarioGTI poslato 09.08.2009. - 22:06
a mozda je neko uzeo blatobrane, branik, farove i haubu od sandera i montirao na mcv  :ne:

Ovo je verovatnije jer 70% delova limarije sa Logana odgovara za Sandera tako da i fabrika može da se igra i usput ispunjava želje kupaca. Uopšte me ne bi iznenadilo da Logan  ubrzo dobije prednji deo Sandera.

DarioGTI

moguce je da ko sto krle kaze, da logan dobije lice sandera, ali to mi ne djeluje bas...

logan je logan, sandero je sandero, to su dva modelom razlicita auta... ali ipak, sve je moguce  :too:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

SlobaSrbija


krle


kiconix

Ovo je ili sanogan ili londero, da ga  :whistling:, ali cist mcv sa sanderovom maskom i farovima.

Veterinar

Video sam nesto slicno sa nemackim tablicama u Istri i bio ubedjen da je rediz Loggy. Sad sam zbunjen, kad sam video fotografije. Iskreno, odmah bih ga pazario.

krle

Već sam rekao:
Citat: krle poslato 09.08.2009. - 22:47
70% delova limarije sa Logana odgovara za Sandera tako da i fabrika može da se igra i usput ispunjava želje kupaca. Uopšte me ne bi iznenadilo da Logan  ubrzo dobije prednji deo Sandera.

krle

#10
Ipak je ovo eksperimentalno vozilo na kome bi trebao da se testira hibridni pogon E4WD . Možda sličan Nissanovom projektu  http://green.autoblog.com/2008/02/02/how-does-nissans-battery-free-e-4wd-work/
Međutim kao što se na snimku vidi ovde  je motor 1.6 16V sa  TNG uređajem :
http://www.promotor.ro/hobby-concepte-auto/articol-dacia-grand-sandero-primele-detalii-4796811

Enterijer je iz Ph1

Na zadnjem staklu vidi se godina proizvodnje, a to je 2006.g.

Znači poskidali su prednje delove sa MCV, a na njihova mesta  montirali delove sa Sandera .  Mislim da je zadnji branik sa MCV Ph2  :laugh:

DarioGTI

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Keka

Mirise na domacu radinost:
- garaza neprimerena normalnom servisu
- drvena letva koja drzi haubu
- nedostaje svetlo za maglu, a postoji prosecena rupa

Mislim da je neko na MCV nakalemio spreda delove od Sandera.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


krle

Pa nemoj tako. Ovo je ozbiljan projekat  "Centrului de Cercetare Ingineria Automobilului de la Universitatea din Piteşti "  koji vodi   "doctor inginer Dănuţ Gabriel Marinescu".

Keka

I Novi Sad je pun "referenata za odrzavanje higijene javnih povrsina"  :hihi1:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!