Zamena - ugradnja zvučnika

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd

Slabije se čuju od prednjih jer prednji imaju ,,otvoreniji,, prostor za slušanje

Dachaa

Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

ivan-bgd

Koliko vidim piše ,,dvokomponentni zvučnik,,.E sad ipak mislim da treba da ih kontaktiraš mailom ili pozoveš pa da proveriš.Ako je 3100 par to je super cena za taj brend a ako još idu i visokotonci e tek je onda cena do j..a :too:

Dachaa

Kontaktirao sam mailom cekam odgovor.Ako je cena za set onda je odlicno  :)
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Dachaa

Izvinjavam se sto pisem post za postom.
Ali evo stigli i meni konacno zvucnici Magnat Edition 213.
Danas sam sve povezao i mnogooooo dobro radi,mnogo bolje od onih starih kartonjara,visokotonce sam stavio onde kod rucica za retrovizore.Odusevljen sam  :woo-hoo: :woo-hoo: :woo-hoo:

Samo mi je krivo sto nisam mogao da stavim ove mrezice sto sam dobio uz njih,manje su,ali dobro.  :)

Na prvoj slici sam zaboravio da stavim onu kutiju crnu u koju su isli stari zvucnici posle sam morao da skinem pa ubacivao u kutije da bi mogo da stavim onu staru zastitnu mrezicu..
Sve u svemu prezadovoljan sam zvucnicimaa  :D
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

zac

 :aplause:  Drago mi je da si zadovoljan.  :ziveli:

ivan-bgd

Nisi nam rekao šta su odgovorili u mailu.Je li to cena kompleta par zvučnika + visokotonci? :ces:

trajce

Kako bi zvucalo da te 13-ce iz vrata prebacis pozadi na dasku, a da twiteri ostanu tu?

Dachaa

@ivan-bgd Zaboravio sam da kazem jeste 3100din je cena za par zvucnika sa visokotoncima.
A ne znam kako bi to zvucalo kad bi se prebacili pozadi,ja sam pozadi prebacio ove prednje fabricke.Ali hocu da uzmem visokotonce i za pozadi samo ne znam kako da ih povezem na one fabricke zvucnike,jel moze neko to da mi razjasni ?
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

ivan-bgd

Ja sam nekada vezivao te visokotonce redno i nije bilo nikakvih problema.A kako si naručio i kako su ti stigli?Pošto bih i ja isto :too:

Dachaa

Narucis sa sajta http://www.sinko-garage.com/auto-oprema/?id=3114&title=Magnat+Edition+213 evo vidis gore ovu korpu stisnes tu i pratis korake redom i stigne ti na kucnu adresu nekom kurirskom sluzbom,mene je dostava kostala jos 315din na ovih 3100.
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

ivan-bgd


Dachaa

Super javi utiske kad ih namestis,ja sam bas zadovoljan nisam neki znalac oko toga ali pravim razliku izmedju njih i fabrickih  :)
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

zac

Citat: ivan-bgd poslato 27.07.2012. - 22:27
Ja sam nekada vezivao te visokotonce redno i nije bilo nikakvih problema.A kako si naručio i kako su ti stigli?Pošto bih i ja isto :too:

Za visokotonce je potrebna skretnica, da bi radili svoj posao. 

Dragan.vi