"Neka Vaša Dacia ostane Dacia"

prethodna tema - sledeća tema

ex-user

Nova brošura:

http://www.dacia.rs/download/neka-vasa-dacia-ostane-dacia.pdf

Gumene patosnice su im izgleda pojevtinile, 31€ umesto 40€ (mada je i to previše, ja sam uzeo originalne za sandera i nisam zadovoljan, prednje su suviše male), konačno nude i poprečne nosače, a brisači su bezobrazno skupi, pogotovo što su fabrički totalni krš (zamenio sam ih posle 2 meseca!), pa kao da guraju prst u oko.
Šta je sa tim alarmom od 160€, koji je kao jevtiniji? Jel ok? Neko ugradio?
bla bla bla

zac

Koliko vidim, sve im je bezobrazno skupo...  zubcasti i spaner 103 evra.  :fiju:

Svarog

#2
A tek cene sijalica...  Šta sad, ispada da je najjeftinija sijalica 600 dinara. A to bi trebalo da bude ubodna od 5W, koju sam ja neki dan u jednoj radnji platio celih 49 dinara (Osram, narandžasta za bočni žmigavac).

staracstol

Vidim svugde Dacia logoe ali ne vidim ni jednu adresu ili broj telefona u Srbiji ali ima nesto da ponuda vazi u odredjenim servisima. Valjda je to neka kampanja RNS, idiotski slogan svakako ide u prilog toj teoriji.

Loganovac

#4
 :Smiley:   :to:

Moja Dacia nije više Dacia jer nisam hteo kod Žive da platim Renault kraj spone 80 EUR, nego mi je ugradio Sasic za 20...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho

Pločice od 46e!!!! :ha: :doh:te iz prve ugradnje su mi prešle 55000 ali zbog njih moram sad i diskove da menjam! :badmood:

Ja platio pločice koje treba da  1500 din!!!

Jovunalola

Moram priznati da ni moja dacia nije više dacia... Mene su patosnice koštale 0 din jer sam ih dobila od mojih iz metroa i zadovoljna sam. A što se tiče dacia metlica brisača, njih bih uzela samo po istoj ceni kao i patosnice i to samo direktno od proizvođača.  :whistling:
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

speedo

Auu cijena. Presvlake 112 E, zimska guma Michelin 100 E.  :fiju:

Gagi1/2

Moja Dacia nije više bila Dacia već posle dve nedelje. :ranting: Čim je pala prva kiša, primetio sam da brisači ostavljaju linije pa sam ih zamenio.
Ne bih sad uzeo originalne ni za 19 din. a ne za 19 evra. :nono:

ex-user

#9


Ista stvar, posle 15 dana ostavljali tragove, i vremenom sve više... Kupio sam najjevtinije brisače od npr 200 din i bolji su od tih fabričkih  :nocomment:
bla bla bla