Prostirka protiv prljavštine u gepeku

prethodna tema - sledeća tema

ronac

Potrebno parce pvc patosa dimenzija 150 cm x200 cm. Lenjir i noz za secenje. iseci po dimenzijama zalepiti i ugurati u auto. postupak  u slikama.

LeNgenda

Taman da kazem da ima da se kupe kadice, kad ono ovde ispade kompletna obloga. Odlicna ideja.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

dovla

Rezervni kotač i tako to ?????
Letenje stvari po "linoleumu" ?????

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

zac

Lepo.  :aplause: , samo  si trebao u nekoj drugoj  boji.

I stvarno, kako prilazis rezervnom tocku?

boban66

Ja sam nešto slično odradio ali od parčadi starog tepisona.Nisam oblepio i stranice gepeka već samo patos . Isto tako sam i u autu ispod gumenih patosnica postavio i patosnice od tepisona. vrlo zgodna stvar ,kada perete auto i čistite ga ,samo izvadite patosnice i istresete prašinu. Auto mi je star 6g a. original tapacirung mi je kao nov.
Ko sebe osudi, služi doživotnu robiju.

LeNgenda

Boja je izvanredna, moze umesto sigurnosnog trougla. :D
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

saša61beograd

Meni je ova boja ok.Gepek je pregledniji i deluje da je još veći!

speedo


david

Meni se svidja. Razmisljao sam i sam sta i kako i da dobije oblik unutrasnjeg prostora.

ronac

Prelazim u taksiste pa da laske obrisem patos od raznih prljavih stvari, sto se tice rezervnog tocka ako me posluzi sreca ka na predhodnom autu rezervni tocak nisam ni koristio(KUC KUC da ne ureknem gume) samo promenim set guma.

Gagi1/2

 :aplause: :dobro:
Lepo i funkcionalno.
Možda bi gornje ivice mogao da zakačiš sa originalnim žabicama koje drže tapacirung. Bojim se, ako ostane slobodno, da će se vremenom saviti prema dole. :ces:

ronac

#12

Videcemo kada dodje leto kada se linoleum ugreje,za sada ga drze federi od gepeka.

Jovunalola

Extra ideja i još bolje rešenje!  :aplause:
Moraću to tati da predložim ako bude kupovao nov auto da zaštiti gepek od koncentrata i hrane za ostale životinje.
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

Veterinar

 :to:

Tepison moze da posluzi slicno. Mozda je tezi za krojenje, ali pruza otpor lakom klizanju stvari u prtljazniku.