Alarm za Daciu Sandero/Logan

prethodna tema - sledeća tema

Aleks


bojandjuric

Kostalo je 24000 din - ukljuceni su i shock sensori u cenu, i mislim 1 god garancije...

david

Mislis pisti na udarac ili vakum senzor?

Vihor

Citat: darconny poslato 08.12.2010. - 20:02


MED alarm kako sam cuo nema signalnu lampicu, a to mi je dosta bitno.





ima
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

bojandjuric

Citat: david poslato 12.06.2011. - 07:31
Mislis pisti na udarac ili vakum senzor?

Tako je...ukljucuje se na udarac, cak i na ljuljanje i pomeranje automobila i sl. Naravno, sve zavisi na kom nivou zelim da s epodesi osetljivost, i ta opcija je na raspolaganju kod ugradnje...

david


Keka

Mozda Med ima slobodan konektor za dodatne senzore.

Shock senzor je jedan od dodatnih senzora koje retko ko isporucuje kao standard. Konektori su standardizovani, ako centrala ima slobodan konektor mozes ga lako dodati.

Svaki shock senzor ima na sebi potenciometar za regulaciju osetljivosti.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


david

Hvala prijatelju, zvati cu Zivu

zac

Ja sam na mog Logisu ugradio "Cobra" alarm sa sok senzorima i senzorima pokreta u unutrasnjosti, a poseban uredjaj, koji radi u simbiozi sa alarmom, zove se auto-dojava, koji u momentu aktiviranja alarma salje SMS poruku sa informacijom koji senzor je aktivan. Poruke se sastoje od kratkih recenica kao sto su: "auto drmanje", "auto provala", "otvaranje motornog prostora", "kradja tockova"... Ceo set alarm + dojava platio sam oko 350 evara.

DrJekyll

Citat: bojandjuric poslato 11.06.2011. - 10:12
.....Alarm sam ugradio u AC Markovic, i u pitanju je VISION (sa shock senzorima)....

Što si ugrađivao u ovl. servisu i plaćao verovatno više kada gubiš garanciju ugradnjom ne-Reno alarma?
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Loganovac

A što ti to nisi pročitao pre dva meseca nego tek sad?

Ne verujem da ovlašćeni servis sme da uradi na vozilu bilo šta što bi izazvalo gubitak garancije.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

Očigledno da nekako nisam video ovaj post :fiju:

Znam da u ovl. servisu možeš bilo šta da uradiš kao i u nekom drugom servisu bez obzira na garanciju, ali me baš zanimalo što tamo kad znam da svi oni deru....
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

krle

#87
 
Ugradio juče alarm Cobra   najnovije generacije sa samonapajajućom sirenom i šok senzorima.
Komande idu preko postojećeg daljinskog. Cena je 220 e.


zac

 :to: Sad ces mirnije spavati.

Raja