HD Kamera za automobil

prethodna tema - sledeća tema

miki-bgd

@Highlander
Treba se uzdrzati u takvim situacijama  :cekicem: Da si zaustavio snimak cim si ga videoi da nisam video nastavk, sve pare bih dao da se desio sudar...

Nego, kad si spomenuo brzinu kretanja, pa kako se vozi 20-30 na snimku, a i to se cini dosta brzo, setio sam se slike (mislim da je vec bila)



Ovo nije ogranicenje, ovo je izazov  :laugh1:

Highlander

Citat: miki-bgd poslato 25.01.2016. - 21:14
... pa kako se vozi 20-30 na snimku, a i to se cini dosta brzo, ...

Nije to velika brzina, ali je cesta jako uska, pa se čini kao sunovrat bob-stazom.  :doh:

Na "youtube" sam okačio negdje prije, kada sam se još "uhodavao" sa kamerom, mali klip, gdje je kamera očitala da sam u rikverc vozio brzinom od 30 km/h, a ja to znam i dosta brže od tog. :fiju:
Klip je očajnog kvaliteta i živi dokaz koliko mi nedostaje CPL filter kojeg Daniel pominje u par postova prije ...

https://www.youtube.com/watch?v=5-C9TUxGI9U

P.S. Tek sam sada pogledao ono što je Vihor "kačio" sa susreta u Kovačici. Prepoznao sam Davida, pretpostavljam da je Vihor u "vijetnamki", i nikoga drugog ne znam, što ću, iskreno se nadam, ispraviti u dogledno vrijeme. :friends:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

miki-bgd

Tako i izgleda, usko i ne vidi se iza krivine.

Citat: Highlander poslato 25.01.2016. - 22:39
rikverc vozio brzinom od 30 km/h, a ja to znam i dosta brže od tog. :fiju:
Pa znaci misterija resena, ovo su snimali tebe  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Veterinar


kiconix

I koju kameru ja sad da kupim?

Highlander

Kiconix - zavisi od potrebe i finansija.
Imaš sasvim "pristojne" kamere za 20-tak $ da naručiš preko e-baya.
Ja sam kupio TrueCam A7. Dok su mi je dopremili do CG koštala me 180 eura, ali računao sam da je kupujem jednom za duži period i da će mi stalno biti uključena u autu. Performanse su joj odlične za moje potrebe. Imao sam problema, jer su mi sa njom dali poluispravan car-charger i poluispravan USB za povezivanje sa kompjuterom, pa sam tri mjeseca mislio da je kamera neispravna. Naravno, filijala "Win win" u CG nije priznavala reklamaciju na punjač, a nisu znali šta nije u redu sa kamerom.  :bonk: :bonk: :bonk: Ukapirao sam sam, i sada je sve OK. Snimcima sam prezadovoljan. TrueCam A5 je dosta jeftinija, a po performansama je "tu negdje" sa A7.
Kamera mi je neophodna, jer mi se već par puta dešavalo da me na relaciji Kotor - Njeguši, raznorazni š..ci sa rent-a-car autima "satjeravaju" sa ceste, nakon čega samo dodaju gas i nestanu. Ovako, imam dokaz i ako ne preživim sletanje u ambis, ili u blažem slučaju, imam broj tablice da ih potražim kasnije.  :palica:

Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

kiconix

To se zove odgovor u temi, hvala. :ziveli:

Logan1.4MPI

kupi GoPro  :Smiley:
video sam da postoje aplikacije za mobilni koje simuliraju snimanje ovih kamerica
kupe ljudi drzac za mobilni, zakace ga na soferku, mobilni u punjac za auto i udri!  :write:

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


silent


Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Andrix

Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Aleks


Andrix

Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Loganovac

Šta trista evra, kamera ili auto?  :c0:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.