Automatsko zaključavanje svih vrata

prethodna tema - sledeća tema

eastcowboy

Prepravka koja omogućava automatsko zaključavanje svih vrata kada automobil pređe neku brzinu (u uputstvu piše: kod nekih modela).

EH1/A6 zelena žica
u vezi sa brzinom signala na brzinomer  

AktivaciJa sa DDT2000 -FunkciJa CONDAROU + CARCLIENT

Promena 7 km/h do 20km/h

It vorks :too:


alexv011

Moze li malo detaljnije uputstvo ?

staracstol

Uuuu superiška, daj još detalja  :woo-hoo:

Gagi1/2


staracstol


alexv011


Keka

Zaista ne razumem ovu foru sa zakljucavanjem vrata.

Zasto bi neko zakljucavao vrata, narocito kod Logana kod kojeg se zakljucana vrata otvaraju i otkljucavaju iznutra povlacenjem rucice.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Saša

Zaključavanje svih vrata na određenoj brzini je način da sprečite otimanje vozila na npr. semaforu.
Primer: na novom Passat-u, zaključavanje svih vrata se vrši na brzini od 18 km/h i posle toga je vrata moguće otvoriti samo iznutra.
Dozvolu za ulazak (otvaranje vrata spolja) daje samo vozač posebnim tasterom.
Funkcija se deaktivira vađenjem ključa iz brave posle gašenja automobila.

zac

Takva funkcija sprecava-otezava pristup spasilackim ekipama, u slucaju saobracajnih udesa, ne daj Boze.

Goky

kod Kie ili Hyundaia imaju sistem da se vrata automatski otključavaju prilikom nesreće...
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

Veterinar

Pre neki dan sam vozio Lagunu koja se zakljucala kad sam krenuo. Vlasnik me pogledao zadovoljno. Kasnije sam ja njega vozio u Logiši. Kad sam krenuo, pritisnuo sam prekidač za zaključavanje i pogledao ga razdragano.  :laugh1:

zac

@Goky. Da, kod fabrickih sistema, gde je centralno zakljucavanje vezano za sve ostale sigurnosne mehanizme (air-bag, zatezaci pojaseva, senzori udara, prevrtanja....) dok kod "nabudzenih sistema to ne funkcionise na takav nacin.

krle

Citat: Veterinar poslato 16.11.2011. - 23:01
Pre neki dan sam vozio Lagunu koja se zakljucala kad sam krenuo. Vlasnik me pogledao zadovoljno. Kasnije sam ja njega vozio u Logiši. Kad sam krenuo, pritisnuo sam prekidač za zaključavanje i pogledao ga razdragano.  :laugh1:

:Smiley:

Svaka čast za ovu "situ prevaru".

maestral5747

Pa niste u Rusiji da vam otimaju aute na semaforu :D

staracstol