Volan se ljušti

prethodna tema - sledeća tema

papicdu1

vrhunski napravljeno

slavko_bgd


dekiv68

Evo i kod mene, nakon 6 godina i 78.000 km, ogulio se volan, na poziciji između 8 i 9 sati, gde obično držim volan levom rukom.
Gledam na nabavim neku navlaku

Sir Oliver

https://gumatic.com/prodavnica/enterijer/obloga-za-volan-u-37-41-cm-pertla-sivi-konac-dk-203/
Stavleno na volan pre okruglo 3 meseca, izgleda kao da sam juce stavio. Potrosio 850din+350ptt i 15-20 minuta života. Nekako, niti sam uspeo da skupim, a nisam bas ni toliko blesav da dam 90e za presvlacennje kožom.
Da ga menjam drugom bojom na svakih 6 meseci, ja zadovoljan. Svaka preporuka...
I drink to make other people more interesting.

Mare

Odlično izgleda. I potrajaće, kvalitetne su to navlake.

Zoran

Oooooo, krasno urađeno.
Sam svoj gazda - vazda.

silent

Citat: Sir Oliver poslato 14.12.2022. - 09:14
https://gumatic.com/prodavnica/enterijer/obloga-za-volan-u-37-41-cm-pertla-sivi-konac-dk-203/
Stavleno na volan pre okruglo 3 meseca, izgleda kao da sam juce stavio. Potrosio 850din+350ptt i 15-20 minuta života. Nekako, niti sam uspeo da skupim, a nisam bas ni toliko blesav da dam 90e za presvlacennje kožom.
Da ga menjam drugom bojom na svakih 6 meseci, ja zadovoljan. Svaka preporuka...

Има тога на Али-експресу, 2.5 долара кошта.

Sir Oliver

Citat: Mare poslato 14.12.2022. - 11:23
Odlično izgleda. I potrajaće, kvalitetne su to navlake.
Jedino sam ja za*ebo na jednom mestu kanap, malo visi... ali se ne raspara dalje... drugi put bice bolje.

Citat: Zoran poslato 14.12.2022. - 11:35
Oooooo, krasno urađeno.
Hvala Zoki 🍻  Veoma je prosto za uradit, čim sam ja imao živaca...

Citat: silent poslato 14.12.2022. - 13:11
Има тога на Али-експресу, 2.5 долара кошта.
Ma znam video sam, nego mi bilo mrsko da čekam mesec i kusur dana, jer kad god vozim duže od pola sata, kad izadjem iz kola, ostane mi pola volana na šakama...
I drink to make other people more interesting.

Mare

Stižu stvari sa Alija za 15 dana.

saša61beograd

Volani na Dačijama brzo propadaju od 2009. godine (nakon pojave Sandera i restilizovanog Logana).To se nastavilo sa drugom generacijom.11 godina prave loše volane i ne uzbuđuju se oko toga.Zanima me kako će biti sa trećom generacijom. Greškom proizvođača volani na starim Loganima su mnogo bolji.

Keka

Ili smo mi od 2009. postali nervozniji, poganiji, sa mnogo vise agresivnog znoja na rukama.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


saša61beograd

Ti to posmatraš kao lekar,humanistički,fiziološki,psihološki ili tako nekako.Ne mislim da su vozači krivi.
Mislim da je to samo namerno loš kvalitet koji prolazi kod kupaca,a loš kvalitet znači uštedu i profit.Sledeći korak je volan od kartona,recikliranog.Verovatno nijedna EU norma ne propisuje koliko treba da traje obloga volana,znači da imaju punu slobodu da napreduju.

Raja

Stavi se navlaka i rešen problem, ovako možemo da džeziramo do sutra (što, a kako, zašto, zbog čega......)

saša61beograd

Izvini,ali nije rešenje navlaka.Rešenje je da se proizvođač natera da popravi kvalitet.Pošto je to teško,stavljaćemo navlake na sve i svašta i jesti ono što se ne jede.

Loganovac

Citat: saša61beograd poslato 15.12.2022. - 08:51
Rešenje je da se proizvođač natera da popravi kvalitet.

Ajde??? A kako misliš da se to izvede?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.