Volan se ljušti

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Kocijas

Pisi gde je ovo radjeno, molim te.

shole

Radio kod Sove u blokovima na Nbg. Zadovoljstvo izaslo 70 evropejaca. 60 € je kad je vec kozni volan,a posto moj nije bio,bila je potrebna priprema. Cekao da se zavrsi oko 2,5 sata.Potrebno je zakazivanje. Skroz drugaciji osjecaj,em volan lepo lezi u ruci,a ne kao đevrek.😁

silent

Hvala  :ziveli:

Volan se skida prilikom izvođenja ove operacije?

shole

Naravno. Na licu mesta skidaju.Air bag se skida i ne presvlaci zbog otvaranja u slucaju nezgode. Jedino ako je ispaljen,onda se moze presvuci.

MitarMrgulic

Ima neki lik kod nas u Visokom, koji se specijalizirao za ovo presvlačenje volana, uradi bolje nego fabrički.

Ne znam cijenu, ali znam da svi šverceri i trgovci autima u tom kraju, kada uvezu auta iz inostranstva, voze njemu na presvlačenje i sredjivanje volana, tako da su i kupci u oglasniku primjetili da su isti volani u nekoliko različitih polovnjaka, tipa BMW, Merc i Golf, sve isti dezen i ista šara :)

Aleksabgd

Sova je odličan majstor. Ne znam da ki sada radi on ili sin ali svakako si bezbrižan u dužem vremenskom periodu.
Što se kvaliteta fabričkog  kožnog volana tiče kod mene je sve i dalje odlično posle 6godina.

speedo

Citat: MitarMrgulic poslato 09.05.2018. - 23:13
Ima neki lik kod nas u Visokom, koji se specijalizirao za ovo presvlačenje volana, uradi bolje nego fabrički.


Ja sam presvukao kod tog tipa, ima neko čudno ime na E. Elem, takva presvlaka komotno može i na volan najnovijeg Mercedesa, i djeluje veoma slično ovome što je @shole uradio. Nakon 6 godina veoma sam zadovoljan.

cika mili

Evo mog volana. Bio je obični. Nisam mogao naći original kožni, te sam se odlučio za "presvlačenje". Iskreno, nisam se nadao da će ispasti ovako dobro.


dzule

 Kao i oni pre, odlicno je uradjen... cini mi se da je dobrano kvalitetan... koliko je kostalo?

cika mili

Rađeno u januaru u Pančevu. Čini mi se 60 eura.  :D Sjećam se ako je u kombinaciji "rupičasta" koža da je 10 eura više, al vredi.

Zoran

Koliko traje to presvlačenje i jeli se volan skida?
Sam svoj gazda - vazda.

shole

Kod mene trajalo oko 2,5 sata i volan se skida.

LeNgenda

Sunce me ogrejalo u januaru kad sam ovo obavio.







60 evra, goveđa koža, Dejan iz Urban Leather 011, blizu lakat krivine u Jerkoviću. Ima Instagram i Facebook stranicu i puno posla.

Radionica je na vrlo neuglednom mestu, ali ne suditi po koricama, majstor i rad su vrhunski pedantni.

Preporuka za sveukupnu saradnju.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

mali.alen