Zaštita od korozije "iznutra"

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

 :aplause: :aplause: :aplause:
Svaka cast! Lepo i pedantno odradjeno! Voleo bih da ti ovaj poduhvat ne bude uzaludan!  :ziveli:

Daniel

Da kupujem danas logana, ovo a i jos brdo stvari bi sutradan radio.
@doktor>  rano? Da ne bude kasno!
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

mrsp

 :aplause: svaki poduhvat je za pohvalu ako produžava vek trajanja tvom ljubimcu.
Imam  jedno pitanje posle kog vremena bi trebalo ponoviti zahvat  :ces:

ppejic

Ovaj put sam zakasnio malo, a planiram svakog leta.

zac

Pejo, nemas potrebe svakog leta, ako je smesa bila kao  med, onda si miran bar 3-4 god. Ja sam na svom autu uradio neposredno po kupovini, sutradan, nisam ga ni vozio, bilo vlazno tih dana i nisam hteo da ga prljam pre zastite. Letos sam obnovio iako je bilo prilicno masno. Auto kupljen u oktobru 2007.  :wave:

lovac

Majstori, majstori ...

Pa kad bi se svako auto u proizvodnji zaštitilo kao ovo vaše - sve fabrike automobila bi propale vrlo brzo.
Uostalom, nije imperativ da se auto vozi 20 i više godina. Na automobilima se vremenom haba sve, a ne samo limarija.

Auto industrija preferira da se auto menja nakon (najviše) 5 godina, i to po mogućnosti staro - za novo! Što je normalno!

Ipak - veliki pozdrav za uloženi rad i trud!!!!!

Veterinar

SEKA ne mari za autoindustriju. Nemam koroziju (vidljivu), a sitni tragovi u prtljazniku nisu se menjali tokom dve godine. Ipak, u prolece cu verovatno preduzeti nesto slicno, a zao mi je sto nisam to ucinio ranije.