Projektori za Logana

prethodna tema - sledeća tema

Dachaa

Gledao sam po forumu bila je slicna tema ali u vezi Renoa pa sam odlucio da otvorim novu.

Jel zna neko gde ovo moze da se ugradi kod nas i koliko bi odprilike kostalo ? Mnogo je bolje osvetljenje sa projektorima,video sam na jednom Loganu u Sloveniji i evo sad sam nasao sliku.


Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

maestral5747

Kod nas ima momak koji to vrhunski ugrađuje. Ja sam kod njega ugradio Morimoto mini bixenon projektore http://www.theretrofitsource.com/product_info.php?products_id=3181
Link za ugradnju: http://sites.google.com/site/upalixenon/
Kod mene to izgleda ovako:

DarioGTI

Ima i gotovih solucija, iako mi se ova verzija od maestral5747 također jako sviđa!

Recimo Dectane:
https://www.dectane.de/advanced_search_result.php?keywords=dacia&x=0&y=0
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Dachaa

Uhh skoro sam gledao ovo Dectane mnogo dobro izgleda.Pitanje je da li ima u Srbiji da se kupi  :ne:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Loganovac

Ima još jedno pitanje - cena.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Dachaa

Naravno ali o ceni bi se raspitivao kada bih saznao da ima kod nas.Na ovom sajtu pise da je 219e,ali cisto sumljam da je kod nas toliko,ako uopste ima. :whistling:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

maestral5747

Uskoro malo iznenađenje, Stalker ugrađuje u Logana morimoto mini bixenon, sigurno će slike nabaciti

Dachaa

Uuu jedva cekam da vidim to,obaveznooo slike.. :woo-hoo:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

stalker

Uh, izdade me maestral a ja htio da bude iznenađenje.   :laugh1:
Za nekoliko dana bi trebali biti na mom Loganu koji je sada rastavljen i čeka. Farovi su poslani u Zagreb na rastavljanje i ugradnju projektora koje sam nabavio iz Kine.





Ova kutijica koja se vidi lijevo  od fara je ono o čemu ne volim puno pisati na hrvatskim forumima. To je jedan od laser interceptora koje imam već 5 godina.



Evo kako Logan izgleda bez branika i farova. Biste li ga prepoznali  :D

www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

zac

 :aplause:  Bas lepo, napisi utiske i postavi neku slicicu kad sve bude gotovo.

Koliko si platio te projektore?  :wave:

Dachaa

Au ne smem ni da zamislim kako ce dobro da izgleda  :to:

E da i mene zanima cena,jer sam zagrejan za nesto ovako..
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

stalker

Naravno, sve će biti popraćeno tekstom i slikama kao što sam i do sada na ovom forumu radio.
O cijenama već sada mogu napisati. Projektore sam naručio iz Kine po savjetu prijatelja maestrala koji ima iste na svom Meganeu. Čak sam ih naručio na njegovu adresu jer su izgleda kod njega carinici liberalniji nego kod mene u Dubrovniku pa je sve prošlo bez carine i dodatnih troškova. Cijena 85 $. Ugradnju projektora u farove ću platiti oko 60 € a u tome je i poliranje stakala koja su mi bila već jako matirana. Balaste i xenon žarulje mi je također kupio maestral i platio sam ih nešto manje od 50 €. Poslove demontaže, montaže i ugradnje xenona ću odraditi sam ali kad sve zbrojim opet izađe pozamašna svota novca. Ali da vam sada ne otkrivam sve detalje, neka nešto ostane za kraj!
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Dachaa

Pronasao sam nekog lika iz BG-a,koji ugradjuje projektore i trazi 200e,a da ostanu moji xenoni.

Kad malo bolje pogledam video sam kod Zeljka na sajtu ove farove,lepi su ne znam koliko su kvalitetni ali ovako izgledaju ok,ne vidim na ovoj slici ali mi se cini da imaju i oni projektrore.Sta mislite kako bi ovo izgledalo na Loganu ?

http://www.dacia-delovi.com/?530,farovi-black-edition-set-2-kom.
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

dsit

Malo je kicerica sa tim ledovima.
Ono sa fotke iz prvog posta mi odlicno izgleda.

ppejic

Na te farove se Rumuni zale...