Dacia kao službeni automobil

prethodna tema - sledeća tema

Saša

Pre nekoliko dana sam bio prijatno iznenađen jer sam video beli Sandero kao službeni automobil.
Naime, grčka fabrika građevinskog materijala (ISOMAT) je svojim komercijalistima kupila Daciu.
Neka ovo bude tema gde ćemo pratiti širenje Dacia brenda kao službenog automobila.
U tom smislu je poželjno napisati svako zapažanje vezano za firme koje imaju Daciu kao službeni automobil.
Ne mislim da je navođenje firme bilo kakva reklama, pa izvolite.
Takođe, bilo bi lepo da se jave i oni koji voze pomenute automobile i prenesu nam iskustva oko održavanja i ponašanja ovih automobila u "baš-me-briga-nije-moje" modu.

LeNgenda

U Borskoj, na onoj nizbrdici od Maxija na Kanarevom ka Slodesu ima jedna radnjica cije se delatnosti ne secam i imaju brendiranog srebrnog Stepway-a sigurno poslednjih godinu dana, redovno je parkiran ispred.

Jos negde sam video nekoliko brendiranih belih Sandera, seticu se.

Idealno konjce za sluzbeni auto, tu nema dileme.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

milko

U Hrvatskom Veleposlanstvu u Mostaru službeni automobil je Dacia Sandero Stepway tamno sive boje,benzinac sa diplomatskim tablicama.Ne mislim da ga vozi veleposlanik ali službeni je službeni.

Keka

Zaboravili ste vise Pick-upova, kako starih tako i novih.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dejanz

Imel group - Logani
Superlab - Logani
Grawe osiguranje - Logani
Progard - Logan

i jos brdo Logana, MCV i  Sandera manjih firmi koji nisam zapamtio



bocca

#5
a drzavne jasle... u Vrbasu dom zdravlja- sandero, elektro-distribucija logan karavani...
zaboravih, poljoprivredna strucna sluzba (bivsi agrozavod) dva sandera!!!

speedo

Primjetio u Zenici bijeli Sandero, firmu nisam zapamtio. Takođe bordo Stepway-e voza Fabrika duhana Sarajevo, teško ih je ne zamijetiti.

Saša

Očigledno je da broj službenih Dacia uopšte nije zanemarljiv.
Moj bivši kolega sa posla je radio u nekoj fabrici nameštaja kao terenski prodavac i gazda mu je kupio novog Logana.
Razdužio ga je sa blizu 300.000 km bez ijednog ozbiljnog kvara.
Pouzdano znam da je redovno servisiran ali da ga nije nimalo štedeo.

Veterinar


shole

Nedavno dok sam prolazio kroz Šabac, vidio sam bijeli sandero komunalne policije.Takođe,bijeli sandero-WURTH.Bivša firma imala 3 logana 1.4 i 1 logan MCV 1.6 16v sa 7 sjedišta.

saša61beograd

A u Beogradu komunalna policija kupila ceo vozni park od proverenog i renomiranog kineskog proizvođača (Čeri !?) sa dugom tradicijom na našem tržištu.Mada od samog automobila je važnije da je tender bio čist.A tu je i razgranata servisna mreža.

Mislim da je i saobraćajna policija mogla da kupi Dačije,osim ako u tenderu uslov nije bio "plastika meka na dodir".

Nikolagavijal

Šabac:kom.policija sandero,Dom Zdravlja sandero i MCV,Regionalni Zavod Za Zašt.Zdravlja sandero,Vodovod MCV,RTV Šabac sandero,masa preduzetnika,auto škole...Naravno tu je i dosta privatnih vozila tako da je Dacia na ulicama prilično zastupljena.Prodaja i servis (korektan) u gradu+marka koja izlazi na dobar glas učinili svoje! :respect:

bruno

U BiH mikrokreditna organizacija "Sinergija" ima cijelu gomilu sivih Logana sa motorom 1.4. Momci koji ih voze po svim vrstama (uglavnom loših do očajnih) puteva su prepuni hvale za njih. Primijetio sam i izvjesno preduzeće "Tabak" sa crvenim Loganom, a Centar za socijalni rad u Tesliću ima crvenog Sandera 1.4.

Aleks




Dom zdravlja u Rekovcu, Sandero Wurth, jedna taksi sluzba 6 Logana (2x1.6 + 4x1.5dci), auto-prevoznocka firma koja drzi sve gradske linije- nekoliko Logana, Fabrika za proizvodnju pvc stolarije-Logan...

Zoran

Auto škola Zoka iz Prijedora ima bijelog Sandera.
Sam svoj gazda - vazda.