Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

mladja73

 :Smiley:

Meni nista nije stiglo od njih. Ne verujem ni da ce me kontaktirati jer mi nisu poslali obavestenje ni za ATS. I ovako bi dzabe slali i trosili papir.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

luckasti

Citat: Veterinar poslato 13.05.2011. - 11:50
To je i meni palo na pamet,a onda Kiconix pomenu sve licne podatke o vlasniku koji su neophodni da bi rezultati bili validni, tako da ne verujem da bi vredelo.

Mani, ja kakve sam srece dobio bih pismeno obavestenje:

"Postovani,
  28.05.2011 RNS organizovao je skup registrovanih vozila marke Dacia. Tom prilikom nastojali smo oboriti postojeci rekord u broju dacija u povorci. Neophodan broj automobila sa kojim bi se uslo u Ginisovu knjigu bio je 344. Datog dana na okupljanju na NAVAK-poligonu pojavilo 343 ucesnika sa automobilima, zbog cega postojeci rekord nije oboren. S obzirom da ste uredno popunili prijavu o ucescu, a da se na istom niste pojavili, smatramo Vas direktno odgovornim za neuspeh u ostvarivanju naseg cilja. Molimo Vas da se tim povodom obratite nasoj kontakt-sluzbi zbog informacija o nacinu nadoknade troskova pripreme i organizacije navedenog dogadjaja. U cenu ce biti uracunata izgubljena dobit zbog zatvaranja servisne mreze istog dana. S postovanjem ..."    :huh:

Ha, ha.... bilo bi smešno ovo što si napisao da nije nemoguće - naročito kod nas...

jasho

Citat: Veterinar poslato 13.05.2011. - 11:50
To je i meni palo na pamet,a onda Kiconix pomenu sve licne podatke o vlasniku koji su neophodni da bi rezultati bili validni, tako da ne verujem da bi vredelo.



Ajde ko da je to problem, papir trpi sve a i sklon je transformaciji!!! :40:

Damir Oravec

Pa i da se pojave svi sa sluzbenim kolima..bitan je broj vozila. Nego.. za sada nas ide:

1. DrJekyll
2. David
3. Taxista1974
4. Doravec.....

Mogli bi da se dogovorimo gde cemo se naci. Na zalost, iskreno sam ochekivao da ce nas biti vishe :(

Veterinar

Ja bih i dalje bio u raspolozenju da se pojavim da ne radim. Drago mi je sto ce (nadam se) biti prilike da cujemo utiske "iz prve ruke".

david

Vama svima odgovara AP a ja cu iz pravca S.Pazove i Golubinca, mozemo se naci na ulazu pred poligonom ili gde zelite

staracstol


sinnet

#82
   Moram i ja nesto na ovu temu. RNS nesme da se suoci sa kritikama. To je aksiom, to je
urezano u kamen. Drugo, cenim da mi je ostalo jos nekih 250-300.000 sati zivota i nemam
nameru ni jedan jedini minut da potrosim na hulje, narocito od trenutka kad sam shvatio da mi nisu zamenili
ulje u motoru na drugom servisu a uredno ga naplatise(pisao sam vec o tome). Za mene je
RNS=Hit=majstor=zapopsleni=skupi delovi...

bdw; koliko mi treba jos postova za full membera?  :) primetio sam da se to ovde ganja (pojedinci)
Sve tece,a narocito se u tome istice Dunav.

david


brankovs


Damir Oravec

Nikako da shvatim inat i negativnu energiju koja preovladava. Dacia brand obara rekord. Svi vozimo po neko Dacia vozilo. Sa RNS se treba obranucati na drugi nachin. Izjednachavanje HIT sa RNS je poprilichno zasnovano na iskustvu sa ubedljivo najgorom servisnim kucom. Iduci tom logikom mogao bi da napravim analogiju tipa: RNS=PSC Vukovic=odlichni serviseri=odlichne cene i sluga...i da kazem da je RNS fantastichan, a znamo da nije. Izbor servisa je na kraju stvar lichnog izbora i uskustva drugih. Zashto svi nisu identichni po pitanju cene i usluge je definitvno problem RNS. Medjutim..ja zelim da Dacia postavi taj rekord, i voleo bi ako je moguce, da izbacite iz glave RNS i promovishemo nash brand. Prilike za obrachun sa RNS imacemo..imamo..i treba je koristiti. Svakom prilikom.

ppejic

...ubedio si me, potegnucu iz Nisa da bi RNS skupio poene... a za svaku sitnicu sa njima, a u garantnom roku, sam se morao rvati i ubedjivati.

Dacia zasluzuje obaranje rekorada, ali ne u SRBIJI!

david

I ja tako razmisljam, planiram da dodjem i da se mi koji dolazimo nadjemo, druzimo i budemo zajedno u koloni

Damir Oravec

@ppejic..druze, pa da sam u Nishu ne verujem da bi doshao. Mozda..ali samo mozda ako me ponese ekipa..ipak je daleko, i mnogo vec troshk nego meni iz Bg. Opet ponavljam, a ne zelim da reklamiram nikoga, zao mi je shto standardi nisu isti u svim servisima, a na to mozemo da utichemo. Ima nas mnogo. Pored ovolikih servisa u Bg, Panchevu i blizoj okolini, meni nije teshko da odem u Shabac, jer znam da me tamo gledaju kao Kupca..sa velikim K.

ppejic

...ali razmisljam doci 29.05. na druzenje na Dunavu...