Lokacija pumpi za TNG u Srbiji i šire

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Na google maps obeležene su do sada poznate pumpe koje toče TNG:

Srbija
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie=UTF8&msa=0&msid=118428370352388751101.00045f8853559bd947244&ll=44.142798,21.280518&spn=3.744544,7.075195&t=h&z=7

Grčka:
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie=UTF8&msa=0&msid=118428370352388751101.00044e52d6c1eb4752d20&t=h&z=6

Ukoliko znate neku pumpu koja nije obeležena, slobodno je dodajte.

Pored google maps, kreirao sam POI za navigaciju. Sigurno ne sadrži sve pumpe, ali može da posluži.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


sibelius

a jel neko upoznat sa sipanjem plina u CG?
lokacije ili kvalitet, bilo sta

lesandra

#2
Ide li neko u junu na Halkidiki da proveri da li pored Nea Moudanie ima LPG? :ziveli:

hobbista

Ja idem sledećeg vikenda, pa ću pogledati da li se stanje promenilo :)
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

lesandra


hobbista

#5
Stanje nepromenjeno - nema TNG pumpi na Kasandri (do Polihrona, a koliko sam čuo nema ni niže) :(
Ostaje ona opcija sa pumpom blizu aerodroma kod Soluna - posle toga nema točenja TNG-a.

U Makedoniji je TNG 40 denara, dizel 64, super 74 - kurs denara je oko 61.
U Grčkoj je dizel oko 1.4€ a super oko 1.6€ (98 oktana) odnosno skoro 1.8€ (100 oktana).
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

ppejic

Cena LPG u Greece?

Da li je isao neko prema Krfu i ispitao "postojanje" LPG pumpi kao na linku koji je Keka postavio?

lesandra

Trebalo bi da imaju 2 pumpe sa LPG ,2km posle Nea Moudanie -prema Sitoniji.

ppejic

Da, to je jedna od crvenih tačaka na google mapi koju je postavio Keka.

Pitanje je da li su te pumpe novootvorene, ili treba još neko da potvrdi njihovo postojenje?

hobbista

#9
Potvrđano  :dobro:
Iz pravca Soluna, kod table koja označava 500m do skretanja za Sitoniju, postoji sa leve strane nakačena bela tabla na jednoj banderi na kojoj piše "auto gas"
Na samom skretanju, postoji još jedna takva bela tabla, i na njoj piše 1km.
Od tog skretanja, do pumpe ima nepuna 2km (oko 600 metara manje nego što je označeno na mapi).
Kažu da su uveli TNG prošle godine.

TNG je 0,799 €

Edit: meni su koordinate na pumpi bile:
N 40.25016
E 23.32102
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Csaba

Kolege iz hrvatske, planiram letovanje u blizini Zadra (išao bih auto putem) pa ako može neko da postavi lokacije,linkove cene, bilo šta bilo bi od velike pomoći! Hvala unapred!  :help:

mladja73

Evo lokacija na auto putu:
BP Spačva-Lubanj   Lipovac   Autocesta Zagreb-Lipovac
BP Marsonija-jug   Slavonski Brod    Autocesta Zagreb-Lipovac
BP Ježevo-jug   Ježevo    Autocesta Zagreb-Lipovac   
BP Ježevo-sjever   Ježevo    Autocesta Zagreb-Lipovac
BP Zir-istok   Gospić   Autocesta Zagreb-Split   
BP Zir-zapad   Gospić   Autocesta Zagreb-Split


Cena plina: 4,98 kuna (1 EUR / Kn    7,399)

Ovo su Inine pumpe. Ima jos jedno mesto a to je izmedju Zagreba i Karlovca i to je privatna pumpa.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Veterinar

Da, Tifonova. Evrodizel je vazio za najkvalitetniji na tim pumpama, pa ne verujem da se sa gasom brukaju.

Csaba


krdzan

Sveza informacija iz Grcke.
Na 2 km od skretanja NeaMoudania prema Sithonia imaju dve TNG pumpe, jedna blizu druge. Cena prava sitnica 0.85 EUR