Gde i kako smestiti PP aparat???

prethodna tema - sledeća tema

Drajver

Dobio sam na poklon PP aparat ( sertifikovan pa Vas niko neće na granici gnjaviti i terati da kupite novi jer ne prolazi taj neki "EN3" standard" ) pa Vas pitam gde da ga denem a da ne leti po kabini???

Idu i slike uskoro - nije kinez iz metroa i tempa...na 1kg sadržaja ima težinu bar 3kg u telu!

Aleks

Stavi ga u gepek, imaš neke slike u temi vezanoj za obaveznu opremu u kolima. Najbitnije je da ti za ne daj Bože bude na dohvat ruke.

Drajver




Gepek nikako nije opcija a još manje "na dohvat ruke"  :ces:

Aleks

Kada sam mislio "na dohvat ruke" hteo sam da kazem da ako stoji na određenom mestu u gepeku na kome bi bio zatrpan u slučaju da se gepek napuni, treba ga pomeriti na drugo mesto da bi bio na dohvat ruke. Inače, da ne preteram, ali 90% vozača putničkih automobila koji dolaze u moju firmu na proveru pp aparata drže iste u gepeku. Pravila nema, ja sam samo dobronamerno dao savet.

Drajver

Bez da se ljutim na firmine vozače, politiku i automobile - gepek je kasno rešenje!

Aleks

Nisi me razumeo, nisu u pitanju firmini vozači već obični vozači tj. fizička lica koja donose svoje pp aparate na proveru i servisiranje u moju firmu.

Drajver

#6
Izvini - gepek je kasno rešenje za požar!!!


Dodao Krle:
Izbrisana reč koja je bila napisana velikim slovima

Keka

Onda ti ostaje kao jedino resenje da pricvrsti nosac za centralni tunel kod nogu suvozaca. Koliko je to zgodno, drugo je pitanje. Ali je na dohvat ruke.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


mladja73

Evo ti ideja:

Ja imam organizer - imas sliku : http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=760.msg19818#msg19818 pa mozes da nesto tako improvizujes.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Aleks

@drajver nema potrebe da koristiš velika slova, vidim da čitam i mala. Taktika gašenja požara na motornim vozilima vrlo opširna tema o kojoj mogu diskutovati sa ljudima iz profesija koje se time bave. Ja sam samo hteo da dam savet a ne da se prepucavamo! Pozz.

Drajver

#10
Ja samo tražim rešenje za PP aparat unutar kabine.  




Aleks

Aparat svako stavlja gde sam smatra da je najbolje. To je individualna stvar. Kako neko može da ti blokira gepek udarcem od pozadi tako može i doći do tumbanja vozila i da čelična boca od 3kg leti po kabini. Sve u svemu, nedaj Bože da zatreba! Ja svoj aparat držim u gepeku ne zato što mislim da tako treba, već zato što kabina logana ne pruža baš neke mogućnosti za bezbedno pričvršćivanje kao kod skupljih automobila kod kojih je to izvedeno fabrički ispod suvozačevog sedišta. Progooglaj malo teme o tim automobilima pa možda nadješ neko rešenje.

dovla


david

Meni je manja boca i u gepeku u rezervnom tocku

Veterinar

Kod mene boca stoji ispod sedista suvozaca. Siguran sam da bi neko vest umeo da formira drzac ili osmisli resenje da se boca ne krece. Kod mene je obavijena gumiranim tepisonom i ne mrda, mada ne smatram to srecnim resenjem.