Obaranje sedista kod logana (?)

prethodna tema - sledeća tema

darknula

Ok, to mi je najveća mana, sandero koliko znam ima resenu tu stvar,
a moje pitanje je:

da li je neko razmisljao/probao da modifikuje zadnji naslon (nekako), pa da moze barem skije da stavi.   :ces:



mladja73

Naslon moze da se skine. Jeste malo komplikacija ali je moguce. Sedeci deo se ispravi prema prenjim sedistima, dva srafa drze naslon fiksiran za patos. Kada se odviju naslon se podigne prema gore posto ga drze zakacke sa zadnje strane. Naslon je skinut i nezavisan je od sedeceg dela. Jeste da je cimanje ali ako ti treba veci prostor to je procedura.
E sad. Mozda bi najbolja varijanta da se ubaci neka sklopiva zadnja klupa iz nekog drugog automobila (Fiat Tipo). Ali to zavisi od mnogih drugih stvari...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

speedo

Najviše logično zvuči da se ubaci klupa iz Sandera, samo je pitanje kako i gdje da se naslon kači.

Loganovac

Najlogičnije je da kad kupiš limuzinu voziš limuzinu, a prevoženje frižidera, šporeta i ostale bele tehnike prepustiš onima koji su plaćeni za to.  :hihi:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

darknula

^:DDDDDD


Hvala na pomoći drugari, biceisprobano !

saša61beograd

Ova ideja i mene proganja od prvog dana.Mislim da tu može nešto da se uradi.Zanima me samo da li se može izbaciti lim iza naslona (drže ga 4 šrafa).Da li je konstruktivni deo školjke ili samo štiti naslon.Po meni u obzir dolazi samo prepravka postojećeg sedišta;nabavka sedišta iz Sandera je nemoguća misija.

Keka

Lim se moze izbaciti, a njegova uloga je da stiti naslon (i putnike) od velikih predmeta u prtljazniku u slucaju sudara/kocenja.

Manite se corava posla. Ko hoce da prevozi, neka kupi prikolicu ili kamion ili MCV.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


saša61beograd

Najveći podsticaj za svaku DIY akciju je kad ti neko kaže "mani se toga"!U maju krečim,a onda...

dovla

Ako hoćete da vozite veš-mašinu ili nešto slično u gepeku,
nema šanse da stane u logana.
Ali u sandera, dustera ili MCV može.

Logan je limuzina bre.