Poklon kupon od 100 evra - Grad Beograd

prethodna tema - sledeća tema

LeNgenda

Buduci kupci Dacia vozila ovde mogu naci clanove foruma koji su dobili poklon kupone od RNS i na taj nacin omoguciti obema stranama da iskoriste svoje kupone, kao i dalju popularizaciju Dacia vozila u Srbiji.

Beograd, prijave ovde.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

sphex

Bravo LeNgendo!

Evo da se pošteno prijavim, dva poklon kupona dobijena, čekaju srećnog kupca novog Dacia automobila pa da "zaradimo" ;)
Od salona može kod ovih da ne preterujem:
AK Kompresor (Žorža Klemansoa 19, Dorćol)
AK Hit Auto (Staro Sajmište 29, Novi Beograd)
AK Voždovac (Vojvode Stepe 318, Voždovac)
we brake for nobody!

balenko

Novom kupcu Dacia vozila, poklon 100eur

John Reynolds

Savet, pošto ja možda svoje kupone zaista i iskoristim: pošto je Beograd ogroman, okačite iz kog ste kraja, jer možda ovo čita neki vaš komšija.

ziki_the

Ja sam nasao prijatelja,sad cekamo da mu se odobri kredit a posto cu ja provoditi zbog svog auta malo vise vremena u pancevu Sredicemo sve :ziveli:

Dachos

Zainteresovanom kupcu Dacie porucujem da se ne premislja i da kupi, a od mene ce dobiti poklon kupon od 100 evra, odgovara mi bilo koji prodajni salon u Bg i naravno Pancevo. Poz!

Svarog

Evo i ja pozivam svakog ko je zainteresovan za kupovinu nove Dacie da se javi i dobije poklon bon od 100 €vra. I svi srećni i zadovoljni. :ziveli:

perke21

Evo i ja da se prijavim za Beograd. Može i Smederevo i Požarevac.  :jea: :jea: :jea:

Dragan.vi

Juče i meni stigli vaučeri  :lux: Koliko sam razumeo imaću u julu besplatan servis i još preostane :too: Za drugi vaučer interesovanje pokazao sinovljev drugar čiji tata hoće da mu kupi Stepway-a  :hall:

sphex

shole i ja uspešno obavili iskorišćenje poklon kupona  :to:

Hvala leNgendi na temi ;)
we brake for nobody!

Raja

Ništa hvala, već plati pićence čoveku na sledećem okupljanju. 

sphex

to se podrazumeva ;)
ovde mogu samo rečima, a u stvarnosti i delom :)
we brake for nobody!

LeNgenda

Polako s` placanje... :cool:

Ja sam vam na picu mnogo tunjav, jos kad vrtim djevrek... :-)1 ...nikako.
Najbolje obozavam kad mi je um bistar.

Da se mi vidimo i ispricamo, a za pice uvek ima mesta i vremena... :wave:

A i ode pola aprila, vreme je da polako bistrimo sta cemo sa rekordom i okupljanjem.

Kaj veleju ovi sa crvenim zvezdicama?  :njanja:
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

abc123

Da li je moguce da su prestali da prodaju Laureate verziju Sandera 1.4l vec samo Black Line. Znaci jedine boje koje se mogu sada dobiti u luksuznoj varijanti su crna i siva. Neverovatno!  :ljut:

kiconix

To imaju na lageru, dok se ne rasproda. :fiju:
Katastrofalni su postali, sreca pa se proizvod prodaje sam od sebe, da je do njih ne bi prodali ni jedan mesecno.