Poklon kupon za kupovinu novog vozila

prethodna tema - sledeća tema

LeNgenda

Ima krovno koferce za 163 evra koje cemo da pazarimo za 63 evra... :wink:
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

sphex

Obavezna oprema i patosnice isto ulazi u tu cifru ko kupuje novo.
Znači ako je nešto preko treba samo doplatiti? Ja shvatio da je vrednost 100€.... :hihi1:
we brake for nobody!

Svarog


bocca

ma meni treba za servis verovatno u avgustu! posto imam i plinski servis istovremeno il malo dodam il ih malo castim :ziveli:

sphex

e pa eto, odlično, poklon kupon/bon može da se iskoristi do 31.12.2011.
we brake for nobody!

acalisse

Evo ja se prijavljujem. Moj Duster stize oko 18-21 aprila, imam predracun sa brojem sasije i sve ostalo,

Dobro bi mi dosao bon za dodatnu opremu.

Ako neko zeli da podeli sa mnom, stojim mu na raspolaganju.

:woo-hoo: :ziveli:


dzule

acalisse, svaka cast za ponudu, ali mislim da si im ti vec uplatio lovu, a da ovo vazi samo za nove kupce, koji tek misle da pazare bilo koju daciu...nazalost....

acalisse

 :cekicem: :cekicem: :cekicem:
:doh: :doh: :doh:

J...ga

Drugi put vise srece   :agr: :agr: :agr:

sphex

^ ček, možda i možeš. Ti si kaparisao za sad, jel tako? Što lepo ne okreneš AKuću i pitaš...ili njih ili RNS
we brake for nobody!

bocca

samo ti to proveri, kupio si auto onda kad ga platis, a to ce biti tek polovinom aprila!!!

DrJekyll

Ja imam par pitanja. Moj ćale uzima sad Dastera (uz moj nagovor) i sad imam dva kupona. E sad šta raditi:
1. Jel mogu da spojim dva kupona kao 200 jevreja? Npr uzmem jednu stvar koja košta recimo 180e za oba kupona i ne plaćam niš'.
2. Jel mogu da uzmem još kupona (2 x da budem makro) :dance:
3. Jel mora da se uzme samo jedna stvar za kupon ili može više....npr, ako su patosnice 3000 din, ja uzmem 3 kom...itd.

Ako neko zna odgovore neka napiše....nemojte samo da "predpostavljate"...to mogu i ja  :laugh1:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Svarog

Bio danas u Kompresoru zarad II servisa i iskoristio sam priliku da pitam. Pošto je vozilo naručeno pre 15. 3. njegov broj šasije je vezan za raniji datum i prodavac kaže da sistem (verovatno odgovarajući softver, baza podataka ili sl.) za kupone blokira, tj. ne dozvoljava unos retroaktivno. Što je i razumljivo, jer bi onda mnogi navalili da se prijave s ranije kupljenim kolima. Sve u svemu broj šasije unet pre 15. marta u sistem ne dolazi u obzir.

Wucko

pa čekaj, šta ako je auto stajao u salonu 3 meseca pre nego što sam ga ja kupio? jel njegov broj šasije ulazi u sistem onog trenutnka kad se auto napravi u Rumuniji ili onog trenutka kad ja odem po njega pa mi oni rade sve što je potrebno za registraciju kola? ja sam auto platio u četvrtak a bio je u NS već 20 dana, znači pre 15-og marta.

ziki_the

Bitno je da si auto "kaparisao" i platio posle 15-og marta. Da prilikom preuzimanja auta bude tu i onaj ko ti je to preporucio i popunjavaju kupone.
To su moje informacije koje sam dobio iz servisa.

Wucko

a mora znači i to kao da mi je neko sa kuponom preporučio kupovinu... ja sam bio dovoljno pametan da sam kupim dačiju  :cool: