Zaštita od oluje i grada

prethodna tema - sledeća tema

saša61beograd

Pre neki dan,između Požarevca i V.Gradišta me je iznenadio sitan(3-4mm)grad (tuča).Nigde nikakvog zaklona,livade i njive okolo.Na svu sreću kratko je trajao,ali sam se oladio bez obzira na kasko.Inače sam fobičan na ovu pojavu,razumeće svako ko je video šta grad može da napravi od kola.Leti u gepeku nosim rolnu podloge za laminat,ali mi treba bar 5 minuta da je stavim kako treba, znači nije neko rešenje.Ima li neko bolju ideju?
Kad se zateknem kući pred oluju odjurim u zajedničku garažu i nisam jedini koji to radi;zateknem tu još ludaka kao što sam ja,popričamo o automobilima i vremenu dok oluja ne prođe.

Vihor

ja to resio garazom, a imam u gepeku  cebe (ko zna zasta ce mi jos zatrebati), na placu stoji ispod lipe, sa ciradom.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Daniel

Toliki stres za nepunu tonu gvozdja i nesto plastike?  :lau:
Garaza, a kada si na putu moze da ti pomogne jedino redovni odlasci u crkvu.  :lazy:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Aleks

Jedan moj prijatelj istrčao iz kuće da prekrije Tvinga pa dobio ledenicu u slepoočnicu i završio u urgentnom a auto naj.bo. Doduše padao je grad veličine oraha i satro pola grada i okoline. Čuvajte glavu, a za kola se molite dok ne prođe nevreme.

Vihor

iskreno, imam i slem u gepeku    :c:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Aleks

@vihor ..a imaš i lopatu ako, ne daj Bože, toliko napada da rasčistiš put. :) Nije ti loša ideja za šlem! Pozz.

Vihor

lopata, ne, ali vidis toga se nisam setio, idem da je vratim u gepek    :to:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

mladja73

Citat: Vihor poslato 18.04.2011. - 22:03
a imam u gepeku  cebe (ko zna zasta ce mi jos zatrebati),

Imam i ja ali mi na pamet padaju mnogo prijatnije stvari od oluje, grada i slicnih nepogoda...  :hihi1:
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

staracstol

Meni je grad vec olupo kola pa se sad vise ne nerviram. Cvokoto sam dok sam gledo kako led odskace od kola posle udarca, tugovo jos par dana al sad vise nije vazno.

saša61beograd

Kako smo prošli ovaj put?Ima li ideja,opasnost postoji.