91. dana stigao Logan

prethodna tema - sledeća tema

Sir Oliver

E pa drugari, da se pohvalim, da je  :hall: konačno stigao i moj Logan. Od juče sam punopravni/punokrvni član vašeg društva.
Šta reći na početku... Samo da je premašio moja očekivanja, fizičko-tehničkog karaktera, mada tehnički je još uvek rano bilo šta oceniti.
Što se tiče komentara meni bitnih osoba, tu verovatno ne mogu da vam dočaram koliko je to oduševljenje bilo. Stvarno ne znam šta su očekivali da dovezem juče iz BGD-a. Dal' su mislili da ću doterati Rakovicu iz DMB-a, kad su se toliko oduševili AMA BAŠ svačim. Od boje, generalno eksterijera, enterijera, GEPEKOM...
Najdraža mi je fascinacije mog druga koji je od ONIH polovnih automobildžija. Kad mi je on rekao "skidam kapu prijatelju, pogrešio sam", meni srce bilo k'o gepek na Loganu, jel' te...
Ne znam šta još na početku da vam napišem, ali stvarno sam prezadovoljan. U ovih 36 sati koliko ga posedujem, dva puta sam išao za BGD, za vožnju do Grčke je odličan...
Zaboravio sam da napomenem moju fascinaciju udobnošću Red Devila. Kako sam do pre dva meseca vozio Clia II, kada god sam naišao na neku rupu, one glupave sastave na mostovima, itd, bubrezi su mi zamenili mesta, sa ovim čudom ne osećam nikakvu neravninu, samo se čuju gume i to je to.
Zahvaljujem se svima na čestitkama, znate kako mi je...  :woo-hoo:
Evo nekih sličica, čisto da se vidi...
P.S. Sada možete da računate moj glas u anketi Logan vs Sandero...  :lazy:
I drink to make other people more interesting.

krle

Neka te u sreći i zdravlju služi.  :ziveli:

david

Cestitam prijatelju, odusevljenje isto kao kod mene kad sam ga docekao, slike ne vidim na mobilnom, neka ti je sa srecom i uzdravlje..

Svarog


kiconix


ziki_the

Jos jednom cestitke i da te sluzi odlicno  :to: :dobro:

Jelenko


boban66

Ja kad sam ga doterao iz prodavnice, padala je kiša 28.12.2005g ali  ipak smo obigravali oko njega min. 2h Ja i familija i poneki komšija. Ti si bar imao sunčan dan :).
Čestitam i sad uživaj. :lazy:
Ko sebe osudi, služi doživotnu robiju.

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

perke21


ppejic

Vidim da je dobar, vec obaras sedista  :c:

Veterinar

Uzivaj u voznji. U sreci neka te sluzi.  :ziveli:

Damir Oravec

Prelepo izgleda! Uzivaj u voznji.. Chuvaj ga i chuvace i on tebe :)   :ziveli:

Aleks

Cestitam, zelim ti puno bezbednih kilometara!

MajorSoul

Cestitam druze! Da i tebi vise stigne auto  :to:
Nadamo se da ce biti jos slika i utisaka kako prolazi vreme  :lux:
:wind:
..need more buttons..