Čudan zvuk

prethodna tema - sledeća tema

todo23

Mala pomoć sa savetom.
Naime, kada prelazim sa kolima preko ležećeg policajca ili neke izbočine čuje se neki čudan zvuk,
imam utisak kao da se motor "zakašlje", ništa se ne oseća u vožnji, normalno vuče i potrošnja je sasvim ok.
Od skoro se čuje taj zvuk, auto je 10.2005. i prešao sam 66.000 km.
Radio sam redovne servise, uradio sam i veliki servis, takodje i dijagnostiku, nije bilo nikakvih problema.
Da li je nekome poznato o čemu bi moglo da se radi?

Pozdrav

Vihor

Na kanal, pa da se ljulja ,cima i locira izvor zvuka.

nema promena obrtaja?
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

todo23

Nema sve je sasvim ok.

Zoran

Provjeri akumulator jel se drma, iza desnog fara dole onaj sakupljač benzinskih para jel klapara, zaštitni lim na auspuhu, zaštitni lim ispod motora...
Sam svoj gazda - vazda.

Aleks

Meni je slicne zvuke pravio zastitni lim ispod motornog prostora. Skinuo sam ga, cimao kola sat vremena, naravno iz kanala, i nista! Na kraju sam vratio lim i krenuo u servis i uz put ga testirao preko lezecih pol., penjao ga na trotoar ali se taj zvuk izgubio. Probaj ovo sto sam ja uradio pa javi, bas me zanima da li je to u pitanju.

todo23

Još malo sam se raspitivao i došao do dve opcije ili je nosač motora ili nosač amortizera, iskreno moram malo da skupim para da odem do servisam i detaljno proverim.

MajorSoul

:wind:
..need more buttons..