Gde se gleda koji je broj vozila bukvalno koji je proizveden na traci

prethodna tema - sledeća tema

krle

Citat: sandero1.4mpi poslato 31.05.2009. - 15:19
Po tome, reci mi gde se gleda koji je broj vozila bukvalno koji je proizveden na traci.

Pored   VIN-a postoji i fabrički br. vozila koji se nalazi na nalepnici na desnom stubu. Teško je bukvalno da vlasnik može znati koje je njegovo vozilo po redu sišlo sa trake od početka proizvodnje. Ja imam sve papire iz fabrike i u opticaju su četiri broja, koje još nisam provalio i to verovano zbog kontrolnog broja.Znam jedino dan, sat i minut kada je vozilo sišlo sa trake i prošlo kontrolu. Fabrika ima "ličnu kartu"  za svako vozilo,  tu su podaci  o svim delovima koji su ugrađeni  što u eri informatičke podrške i nije neko čudo. Znači, bez brige, ukoliko fabrika uoči neki problem  dobićeš poziv za otklanjanje nedostatka. Ako  je problem uočen na Base ne mora da znači da je taj problem prisutan i na Ambiance.

dukati


krle

Odgovor na postavljeno pitanje je:

Na nalepnici.

Primer sa fotografije:  A759951





A= Fabrika u Rumuniji; 759951 je redni broj Logana koji je proizveden u fabrici .


jasho

ovo TCBALK ili TLBALK jel to oznaka regiona za koje je namenjen BALK= Balkan pošto i na mom sanderu ima isto?? :ces:

krle


jasho


Raja

I HR pripada Balkanu, ma koliko se trudili da dokažu suprotno.

DejanNS

ako mi auto ima neki lep broj... tipa 800.000ti logan :) jel hoce neko od forumasa da ga kupi po astronomskoj ceni?  :Smiley:

stalker

www.renault-klub.hr
www.du-moto.com