Ugradnja Kenwood sistema

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

MajorSoul

To duplo skuplji mi se ne svidja, a pritom zvucnici trebaju samo da mi lepo pevuse, ne moraju da se cuju do Panceva kad prolazim Bogoslovijom ili da macke beze kad pustim neku klasiku  :Smiley:
:wind:
..need more buttons..

Loganovac

Onda je stvar rešena, slažem se sa preporukom za Hertz, iako ga nema u Tehnomaniji.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

strucnjak79

MajorSoul, ajde please napisi nam da li su ti spojili uredjaj na komande na volanu, tj da li iste funkcionisu?

MajorSoul

Koliko sam video postoji mogucnost da se na ovaj radio prikljuce komande na volanu ali ja ih nisam trazio. Na Hondi imam komande ali ih stvarno retko kad i koristim tako da ih nisam trazio.
Ugradnja je 4.500 dinara, to podrazumeva izvodjenje instalacije za sva cetiri zvucnika, izvodjenje instalacije za Bluetooth i povezivanje radio plejera. Uzeo sam neke obicne Pioneerove zvucnike jer nisam imao vremena mnogo da lunjam (4 komada za 9.600 dinara).
I u servisu sam trazio da mi izvedu da mi se svetla pale cim upalim auto da ne bih morao da razmisljam da li sam ih upalio ili ne.
:wind:
..need more buttons..

Sir Oliver

#35
4 500 hiljade im mama  j....   :gun:
Pa treba ih povešati sve zajedno sa onim ko im je dao da drže servis!!!  :ranting:
P.S. Sorry na izražavanju, al preteraše ga.
I drink to make other people more interesting.

MajorSoul

Vec sam prezalio te pare.  :bonk:
Zvao servis, auto je gotov tako da je bar to utesna stvar. Kad zavrsim posao odoh da se vozam  :dance:
:wind:
..need more buttons..

Zoran

Nemoj se jedit ako su ti nešto zeznuli.
Sam svoj gazda - vazda.

sanderoman


MajorSoul

Hej odlicno je sve cucnulo, cak su mi odlicno odradili foru sa mikrofonon jer je nazalost na ovom kenwoodu prikljucak za mic napred, a skida se plocica pa je mali zez ali su odlicno odradili i postavi si mikrofon da se ne vidi. Zadovoljan i muzikom i zvucnicima, a vala i automatskim svetlima.!
:wind:
..need more buttons..

Zoran

Baš mi je drago i ispalo je da su moje sumlje neopravdane.
Sam svoj gazda - vazda.

sanderoman

Odlicno sad samo gas o patos! :dance:

MajorSoul

:wind:
..need more buttons..

strucnjak79

Vidim da si kupovao zvucnike, a spominjao si i problacenje kablova. U specifikacijama stoji da postoji "predoprema za radio". Mozes li nam reci sta ona podrazumijeva, tj. sta da kupujem polako prije nego dodje duster! ;)

MajorSoul

To samo znaci da imas mesta gde ce ti biti zvucnici na prednjim i zadnjim vratima, da imas rupu za radio i povezanu antenu do te rupe.
Tako da kupi zvucnike i kupi neki radio.
Uzmi neki koji ima bluetooth u sebi resices se muka. Ovaj moj radi savrseno, cuje se odlicno i sve.
:wind:
..need more buttons..