Zaleđeni bočni prozori

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Pa kupi i ti!

Nego, ne razumem šta vi bre oćete od Dačije, da bude Renault, da se ne kvari i ne rđa, da ima još i istu opremu, ali upola cene?  :fiju:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

#31
 :offtopic:
Loganovac, bez uvrede i ljutnje, ali Dacija zeli da bude Renault kad poraste i jeste Renault u malom, definitivno neki propusti su velika sramota kako za Daciu, tako i za Renault. Da li je na nekom Renaultu curilo ulje na semeringu? Da li je neki Renault pozivan na OTS? Na zamenu displeja? Zamenu poluge brisaca?

Zato sto je jeftin nisu mogli da stave jos 5 kvadrata zvucne izolacije koja u nabavci kosta 10 evra?

Razumem da moraju da naprave razliku izmedju mame i cerke, ali ce ovako sami sebi skociti u stomak.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


krle

#32
Nisu pozivani za to, ali su pozivani zbog el.serva, brave volana...  :Smiley: Ostale proizvođače ne bih da pominjem, a tu bi se našlo svega i svačega.

Uopšte se ne slažem sa tobom po ovom pitanju, a da bih sve to potkrepio morao bih da potrošim bar jednu stranicu foruma. Dacia je i dalje u ovoj
cenovnoj klasi hit.

Na prošlogodišnjem sajmu automobila uverio sam se da svi proizvođači  štede na svemu, izuzetak je jedino bio Audi.


Otišli smo u Off, ovde pričamo o zaleđenim prozorima. Znači, možemo zaključiti da po ovom pitanju Dacia nije izuzetak, pa i njoj lede prozori,
niti manje, niti više u odnosu na ostale proizvođače.  Možda neko misli drugačije?  :hihi1:

Sir Oliver

Citat: Loganovac poslato 06.01.2011. - 06:22
Pa kupi i ti!

Ne razumem šta si sad hteo da mi kažeš?
Da sam smatrao da Punto valja naručio bih njega, a ne Logana.
Ako si mislio da za 9000e nije realno da "pomislim" da bi trebalo da ima taj us..ni prekidač i što kaže Keka još koji kvadrat izolacije, onda se izvinjavam, stvarno sam nerealan.
:offtopic: Odosmo predaleko... Jedva čekam da dođe moja makina, garant će biti bez greške.  :cool:
I drink to make other people more interesting.