pitanje za vlasnike stepway-a a i za ostale :)

prethodna tema - sledeća tema

bind

Neznam kod vas , al kod nas si za stepway-a mogao da biras samo oces benzinca ili dizela ,koju ces boju  i dal ces 1 ili 2 vazdusna jastuka  i nista vise.


Veterinar

Deljiva zadnja klupa, dci 85 ks, indikator za otvorena vrata...?

milko

#17
Citat: bind poslato 21.11.2010. - 00:39
Ne znam kod vas , ali kod nas si za stepway-a mogao da biras samo hoces benzinca ili dizela ,koju ces boju  i da li ces 1 ili 2 vazdusna jastuka  i nista vise.


Isto, i još hoćeš li kožni volan.



bind

#18
Citat: Veterinar poslato 21.11.2010. - 00:41
Deljiva zadnja klupa, dci 85 ks, indikator za otvorena vrata...?

Deljiva zadnja klupa je standard za njega .
Kožni volan je standard za njega .
Klima je standard za njega.
Barem kod nas u Srbiji.
Ma kazem ti kad sam ga ja kupovao u martu  u ponudi je bukvalno bilo samo to sto sam napisao u postu iznad.

Veterinar

Nisam zagledao opremu, pa se izvinjavam. Ubedjen sam da mi je decko u HIT-u proletos rekao da zadnja klupa nije deljiva, ali isti mi je rekao da Logan dci 85 ne postoji nigde izuzev u MCV verziji, tako da...

Loganovac

 :offtopic: Dečko nije obavešten, postoji negde Logan Prestige dCi 85.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

kiborggg

Zadovoljan sam veoma stepway-om. To jos malo sto mi fali su sitnice. Kao sto je recimo ta glupost od indikatora oko koje je zapravo čitava ova tema. Realno sta je falilo da spoje tu sijalicu da i ona svijetli. Mislim da to nije nikakv bauk od elektronike.  Kod nas sto se tice stepway-a moglo da se bira sledeće: motori (benzin ili dizel), kožni volan ili obični, suvozačev airbag ili bez njega. To je sve.