pitanje za vlasnike stepway-a a i za ostale :)

prethodna tema - sledeća tema

kiborggg

Pitanje je vrlo jednostavno. Da li vam se pali lampica za otvorena vrata koja se nalazi u sklopu brzinomjera dok su vrata bilo koja vrata otvorena ???
Meni se to ne pali, pa me interesuje da li se pali kod ostalih ? Takođe mi se ne pali svjetlo u kabini kad se otvore zadnja vrata. Kad se otvori gepek ili prednja vrata upali se u kabini al se ne upali ona mala crvena u sklopu brzinomjera. Da li to tako treba ili to kod mene nesto ne radi.
Usput da se pohvalim da sam presao 2000km :)

krle

Trebaš prvo videti imaš li na C stubu prekidače za zadnja vrata  kao što su na B stubu za prednja vrata. Ako nema prekidača nema   indikacije i ne može se upaliti svetlo u kabini.

milko


kiborggg

 @krle  - nema onih malih prekidača što ih vrata pritisnu kad se zatvore nigdje oko zadnjih vrata, tako da bi to bio problem ne paljenja svjetla i indikatora kad se otvore zadnja vrata.
Onda ostaje problem ne paljenja indikatora u skolpu brzinomjera (mali crveni auto s otvorenim vratima) pri otvaranju prednjih vrata. Kakvo je stanje kod ostalih ?
ot.
čestitam milko, kako ste služi do sada ? Imas li neke zamjerke ?

scepo

Ne pali se indikator za otvorena vrata jer je to u laureate paketu  :palica: , takodje u nasem paketu su šteđeli i za prekidače u zadnjim vratima pa se svjetlo ne pali kad su otvorena zadnja vrata  :banghead:  :gun:

milko

Hvala,služi odlično,zamjerki nemam,dobio sam ono što sam i tražio.Novo brate nema alternativu,samo sipaj i voziiiiiiii.


kiborggg

Po meni je šteta što za osnovu nisu uzeli bogatiji paket opreme, pa neka bude skuplji.

Loganovac

#7
Zašto, ko ti brani da doplatiš za viši paket opreme? Generalna politika sa Dačijom je ponuditi narodu dobar auto za malo para, a za ostalo prema guberu...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bind

#8
Sto manje elektronike to bolje ,shvaticete  vremenom .Pa to je upravo ono sto je mene opredelilo  da kupim ovaj auto.Ovo je po meni auto , sedi, vozi, sipaj i uzivaj.A za vrata  okrenes se i vidis otvorena zatvorena i vozi...

Loganovac

A kako si otkucao post bez elektronike, a?  :Smiley:
Dole politika dvojnih standarda, kod kuće mi je kompjuter dobar, a u kolima ne valja!  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

 Bind, slično i ja razmišljam - čega nema ne može se ni pokvariti.

                                                                             Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

bind

Citat: Loganovac poslato 20.11.2010. - 22:13
A kako si otkucao post bez elektronike, a?  :Smiley:
Dole politika dvojnih standarda, kod kuće mi je kompjuter dobar, a u kolima ne valja!  :Smiley:

E moj prijatelju da si ti 2 puta bio u situaciji da ti sa Zlatibora  slep sluzba vozi Citroen Picasso za Beograd jer nema na Zlatiboru Uzicu i okolini majstora koji ima program za tvoj auto (jos kad ih pitas dali imaju kompijuter ili program za tvoj auto a oni te gledaju ko ludaka ,jos pamtim te poglede) i da si prosao kroz sve to a lepo si krenuo na more sa porodicom nebi tako pricao....
Tad sam se zarekao moze kompijuter ali samo u kuci ...


Veterinar

Svaki ima kompjuter. Mi smo sa Kadetom starim 10 godina u Austriji na autoputu tragali za polovnim kompjuterom, posto je stari "uginuo", a trazeno je (ako se ne varam) oko 700 maraka za zamenu. Na kraju je izaslo oko 300 maraka. Nije moglo da se bira, iako su na www.mobile.de u to vreme auti poput naseg prodavani po toj ceni. Katastrofa.

Sve u svemu, ocito je stvar u paketu opreme.

kiborggg

Mislio sam kokretno na stepway. Mislim da su trebali za stepway uzeti sledeći, bolji, paket opreme. Jer koliko sam shvatio kad sam kupovao da je stepway ponuđen u samo jednom paketu opreme, bez mogućnosti biranja. Kontam da bi bilo bolje doplatiti 500e-1000e za stepway sa najvišim paketom opreme. Tako da što se tiče stepway-a izbora nije baš bilo.   :glare:

milko

Pa šta bi ti to "još" pa da budeš zadovoljan?