heeelp...potrosnja...stepway

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Nisam ubedjen da bi Loganovac isao na pumpu i trazio da mu poliju zvaku u kosi tecnim TNG-om  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

Riješava se to sa plinom za upaljače.

                                          Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

hobbista

 :offtopic:
Citat: Keka poslato 31.10.2010. - 18:45
... i trazio da mu poliju zvaku u kosi ...
Kojoj kosi?  :Smiley:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

kiborggg

Juče sam išao na put. Nasuo dokle je pištolj dozvolio. Prešao 540km. Nasuo ponovo dokle je pistolj dozvolio i dobio rezultat od 6.6l/100km. Meni je to zadovoljavajuće s obzirom da je put kojim sam se kretao brdovit. Cijena goriva u Bih je od 1.80KM do 2.10KM po litri bezolovnog benzina. Dosao sam do zakljucka da jedna crtica na pokazivacu goriva iznosi 12KM(konvertibinih maraka)-> Možda znači nekom u BiH  :cul:
:offtopic:Do sada sam ukupno presao 1650km. Na stepwayu se nista nije promjenilo znacajno u negativnom smislu. Ono sto je pozitivno je da je poceo bolje da vuce i na leru mirnije da radi.

Svarog

Tokom devedesetih u Srbiji je važila parola da "kilo leba ima 600 grama". Pošto su devedesete prošle i došla je demokratija, Srbi izmisliše novu računicu da litar goriva ima 800 ml. A mi se eto ubismo da shvatimo zašto nam kola mnogo troše.  :ranting:

kiconix

Dobro Urlacher, mi se raspricasmo, kakva je potrosnja sada?
Ima li promene?

bmiillan

do zlatibora i nazad ibarskom potrosnja 6,25
nemoj na silu uzmi veci cekic

Urlacher

pozdrav svima... :wave:

Stanje sa potrosnjom je slijedece...
u utorak 16.11.2010. sam dopunio rezervoar na drugoj benzinskoj pumpi naravno......iii....32.83litara...predjenih kilometara 360km ciste gradske voznje po Banjaluci...
sto znaci 9.1 lit/100km...olaksanje   :woo-hoo:...

autic ide fino...sve ok...sad jos jednom da provjerim voznju na otvorenom...

hvala svima na komentarima i informacijama...


Milan013

Meni je jednom kada sam merio, u letnjim uslovima sa relativno cesto ukljucenom klimom,
50% voznje na otvorenom 70-120km/h
+
50% Beogradski saobracaj u spicu i van njega
potrosnja bila oko 8.5l-8.6l na 100km.
Mereno sipanjem do "prvog pistolja" na istoj pumpi.